X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Uniwersalny system relingów

Uniwersalny system relingów
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Wszystko na swoim miejscu i w każdej chwili gotowe do użycia. Listwy Franke Gallery pomieszczą wiele pomocnych akcesoriów, takich jak miski, półki, tacki, czyli wszystko to, co niezbędne przy pracach kuchennych.

Dzięki zastosowaniu systemu Gallery uzyskujemy więcej swobody i więcej przestrzeni roboczej wokół zlewozmywaka. Nową kompaktową listwę profilową Gallery można z powodzeniem łączyć z każdym zlewozmywakiem i indywidualnie dobrać wyposażenie.

Uniwersalny system relingów
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Eleganckie relingi Franke Gallery, wykonane z wysokiej jakości aluminium, są wyjątkowo wytrzymałe (możemy na nich umieścić ciężar nawet do 15 kg), proste w montażu i uniwersalne, dzięki czemu idealnie komponują się z każdą aranżacją kuchni. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się półki na środki czystości, uchwyt do ręczników papierowych w rolce, miska do ubijania, a nawet wirówka do sałaty.

Dzięki innowacyjnemu systemowi relingów Franke Gallery, wszystko jest pod ręką, a zarazem uporządkowane. Więcej informacji o systemie relingów i akcesoriach Franke na stronie
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
18-06-22 15:21:31