X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Urządzenia sanitarne do ciasnych łazienek

Codziennie rano masz ten sam problem, że przebywając w małej wąskiej łazience, nie możesz porządnie umyć zębów? Uderzasz się o pralkę, a zlew od dawna wymaga wymiany? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym sardynka w puszcze, tak by o nic się nie uderzyć? A to z powodu ogromnych urządzeń sanitarnych i małej przestrzeni, które w ogóle do siebie nie pasują? Może to najwyższa pora by zastanowić się nad nowym wystrojem?

OKNOPLAST Kraków.
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków.
Źródło: www.partnersi.com.pl
Obecnie na rynku wyszło takie wyposażenie łazienek, które bez problemu można dopasować do tych najbardziej niewymiarowych i ciasnych pomieszczeń sanitarnych. W sieciach z artykułami budowlanymi można kupić specjalne kabiny prysznicowe asymetryczne, które ze względu nietypowe wymiary zmieszczą się w każdy krzywy kąt prosty. Można też sprawdzić, czy są także dostępne kabiny z brodzikiem, który przede wszystkim zapobiega rozlewanie wody i jest bardzo wygodny w użyciu. Co więcej na każdym kroku można spotkać promocje tych urządzeń, a sklepy takie, jak Leroy Merlin lub Castorama, posiadają bogate wyposażenie i służą fachową opinią wszystkim zainteresowanym.

Dla miłośników luksusowych kąpieli z obfitą ilością piany i ciepłej wody, polecane są wanny z hydromasażem. Rozmiar można dobrać do każdego pomieszczenia sanitarnego i znaleźć na nie wyjątkowe bonifikaty. Po takiej kąpieli na pewno. Wanny z hydromasażem posiadają wytrzymałą politurę i elegancki wygląd. Hydromasaż wpłynie pozytywnie także na skórkę pomarańczową. Wszystkie wanny z hydromasażem mają prysznice, które ułatwiają nie tylko mycie ciała, ale także wanny po po każdym użyciu.

Polecamy też

Zaprojektuj łazienkę z stylowymi bateriami

Opracowanie: ALESSI
Urządzając pomieszczenie do codziennej higieny, jest do doboru, kupienia i wstawienia dwa rodzaje modułów, składających się na wyposażenie łazienek. Na pierwszy ogień idą meble łazienkowe. Tworzą one naturę pomieszczenia. Umieją robić odczucie przytulności i intymności. Niektórzy ludzie wybierają za to minimalistyczne wyposażenie, ceniąc sobie funkcjonalność.


Ostatnim korzystnym możliwym rozwiązaniem dotyczącym słusznego zaplanowania małej przestrzeni, jest miska wisząca WC. Taki rodzaj ubikacji ma dodatkowo wbudowaną deskę która wolno opada. Miski wiszące są zgrabne i nie zajmują zbyt zbyt dużo miejsca. Co więcej wokół tego urządzenia nie zbiera się widoczny kamień i brud, który jest utrapieniem i zmorą w każdej łazience. Miski wiszące WC można kupić we wszystkich kształtach i kolorach. Można je kupić w każdym większym sklepie budowlanym, a także można nabyć i zainteresować się z wiedzą o nich w Internecie. Wystarczy wystukać miska wisząca WC i na liście wyników wyszukiwarki pokażą się dostępne oferty. A zatem bądź bohaterem w swoim domu i już teraz zatroszcz się o swoje łokcie, które każdego dnia obijasz w małej i niewygodnej łazience.
Opracowanie: Rufus
17-09-18 06:41:23