X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przygotuj się na lato

okulary słoneczne dla psa
Opracowanie: www.Future-Toys.pl
Wreszcie zagościło lato - przynajmniej kalendarzowe! Planując urlop pamiętamy o ukochanych czworonożnych pupilach. Czy wiesz, że promienie UV mają szkodliwe działanie także na oczy naszych pieszczochów?

Specjalnie z myślą o nich powstały Dogle- czyli okulary słoneczne dla psów. Dodatkowym atutem gadżetu jest technologia Anti-Fog, dzięki której szkła nie parują. Okulary dla psa to także doskonały pomysł na słoneczne, zimowe dni, kiedy promienie słoneczne jaskrawo odbijają się od pokrywy śnieżnej.stadion
Lato to też doskonała pora na szczególne zadbanie o wygląd i kondycję fizyczną. Gdy pogoda nie sprzyja ani opalaniu ani rozrywce sportowej, sklep internetowy oferuje śmieszne gadżety, które umilą spędzanie wolnego czasu. Skierowana jest do fanów piłki nożnej na pięknej zielonej murawie. Dlaczego nie wyhodować sobie samemu kawałka pięknej trawnika? Sklep oferuje zestaw Emirates Stadium w którego skład wchodzi dedykowana dla stadionu kompozycja nasion, płaska doniczka służąca całej konstrukcji, bramka, plastikowe linie, ziemia, woreczek nawozu, zdjęcie trybuny za bramką i plakat w formacie A3.

Dla wielbicieli rozrywki w wodzie powstała piłka wodna Waboba. To niesamowite, że odbija się od wody i pływa po powierzchni!
Jeżeli należysz do pechowców: właśnie rozpoczynasz pracę lub nie planujesz urlopu i zostajesz w biurze proponujemy wiatrak USB. Pozwoli przetrwać najgorsze upały chłodząc twarz chłodnym powiewem! Idealny prezent dla dziewczyny lub chłopaka.

Agnieszka Bykowska
20-01-13 10:09:08