X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kofax

Od pewnego czasu wchodzi na rynek coraz więcej aplikacji i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w wielkich jak również małych przedsiębiorstwach. W każdym biurze przydatny jest program do planowania czasu pracy, fakturowania, być może jakiś program umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak również papierowej, na przykład po zeskanowaniu. Wszystko to zależy od tego w jakiej branży funkcjonuje firma. Jeżeli obracamy ogromną ilością dokumentacji różnego typu, ponadto potrzebujemy, aby wszystko było nie tylko po prostu w teczkach ale także w odpowiednich folderach w komputerze absolutnie musimy dostarczyć pracownikom dobry program ułatwiający takie zadania.
Mały podatnik czyli kto?
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Należy zakupić program, który po pierwsze może działać na kilku stanowiskach. Zwykle nie ma w firmie jednego człowieka odpowiedzialnego za wprowadzanie do komputera całości dokumentacji tylko zwyczajnie każda osoba czy dział wykonuje to we własnym zakresie. Powinniśmy sprawdzić jakie rozwiązania proponuje interesujący nas program. To istotne, aby nie okazało się, że musimy skanować na przykład kilkaset dokumentów dziennie, a program - https://www.firetms.com - nie chce działać.

Polecamy też

Zanim rozpoczniesz remont

remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral
Przy obecnej sytuacji rynkowej coraz trudniej decydujemy się na kupno nowego domu. Zmartwieni wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Banki również mniej przychylnym okiem patrzą na pożyczkobiorców, którzy chcieliby wziąć 25-letni kredyt. Nie jest to taki kłopot duży wielki jeśli mamy dach nad głową, inaczej, gdy pragniemy się usamodzielnić, nie jest to od razu do zrobienia.


Druga sprawa to indeksowanie i właściwe rozdzielanie i oznaczanie skanowanych dokumentów. Dobry program do tego zaprojektowany ma oczywiście te możliwości wbudowane.
Mocne wejście Twojej firmy
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Przykładowo aplikacje marki Kofax mają możliwość rozpoznawania kodów kreskowych, zdefiniowanych formularzy, stron rozdzielających zbiory dokumentów. To bardzo przydatne rozwiązanie. Nie trzeba myśleć nad tym czy aby na pewno dokumenty trafią do właściwego folderu, czy możemy skanować kilka formularzy w tym samym czasie. Jest to możliwe właśnie dzięki takim rozwiązaniom.

Co bardzo ważne – takiego rodzaju programy mają możliwość poprawiania jakości skanowanych dokumentów. Zazwyczaj mamy okazję oglądać skany, które po prostu są nieczytelne. Zbyt ciemne, rozmazane tło, tworzące jedną szarą masę litery – unikniemy tego typu wypadków dzięki właściwym aplikacjom.

Ułatwianie żmudnych zadań w przedsiębiorstwie przynosi rezultaty od razu. Pracownicy są bardziej efektywni, bo odpada im konieczność wykonywania tego rodzaju czasochłonnych zadań. firma automatycznie jest bardziej konkurencyjna i przynosi większy zysk. Powinniśmy więc inwestować w programy upraszczające obrót dokumentami.
18-09-24 07:12:03