X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Łóżko piętrowe – ulubiony mebel w pokoju dziecka

Łóżko piętrowe do pokoju dziecka
Opracowanie: Pinio
Źródło: Pinio
Jeśli dwójka dzieci mieszka w jednym pokoju, należy zadbać o jego funkcjonalną aranżację. Maluchom trzeba zapewnić wygodne miejsce do nauki, maksymalną ilość prywatności oraz komfort spania.

Dzieci uwielbiają łóżka piętrowe. Ponadto są to funkcjonalne i ergonomiczne meble do niewielkich pokojów dziecięcych oraz młodzieżowych. Zajmują niewiele miejsca i sprawiają frajdę dla samych dzieciakom, które uwielbiają zabawy na drabince oraz spanie na ich górnej części.

Łóżka piętrowe w tradycyjnej formie, bądź połączone z biurkami dostępne są w ofercie Pinio. Pierwsza wersja przygotowana jest do pokoju dziecięcego zamieszkanego przez dwie pociechy. Łóżko składa się z dwóch piętrowo ustawionych materacy. W drugiej wersji łóżko piętrowe przeznaczone jest dla jednego dziecka. To solidna konstrukcja składająca się z łóżka, regału, szafki oraz biurka. Barierki zamontowane wzdłuż brzegu łóżka zabezpieczają dziecko w czasie snu i zabawy.

Łóżko piętrowe do pokoju dziecka
Opracowanie: Pinio
Źródło: Pinio
Łóżka piętrowe wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów i pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować alergie u dzieci.

Oba typy łóżek piętrowych w ofercie Pinio dostępne są w wersji surowej oraz malowanej na kolory: biały, perłowy (waniliowy) lub nostalgia (przecierany). Kolory pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Ponadto spełnią swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.
mieszkania (polecane)
Źródło: Sisu
Opracowanie: Anna Krawczyk
21-05-14 07:38:45