X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gatta Fashion Now – jesienna kampania reklamowa marki Gatta

Gatta Fashion Now
Opracowanie: Wojtek Wojtczak
Źródło: Wojtek Wojtczak
W piątek, 5 października rozpocznie się telewizyjna kampania reklamowa marki Gatta. Firma promuje w niej najnowszą, jesienno-zimową kolekcję Gatta Bodywear. Hasło kampanii „Gatta Fashion Now” oznacza, że marka coraz intensywniej wkracza w świat mody – już nie tylko z elementami garderoby, takimi jak rajstop, ale też pełnowymiarową kolekcją odzieży.

Nowa kampania reklamowa promuje jesienno-zimową kolekcję odzieży Gatta Bodywear, która zawiera bogatą ofertę sukienek, spodni, bluzek, a także swetrów i różnorodnych dodatków, w postaci pasków czy czapek. Spot reklamowy, którego główne hasło brzmi: „Gatta Fashion Now”, ma jeszcze mocniej zaakcentować obecność Gatty na rynku mody. Marka, od lat będąca liderem w branży rajstopowej, teraz umacnia swoją pozycję także w kategorii fashion.

Gatta Fashion Now
Opracowanie: Wojtek Wojtczak
Źródło: Wojtek Wojtczak
„Gatta Fashion Now to odzieżowa propozycja na jesień i zimę, dla każdej kobiety, na każdą okazję. To właśnie oddaje nasz spot reklamowy. W warstwie tekstowej zaakcentowaliśmy w nim jakie modele z naszej kolekcji prezentuje na sobie modelka. Wszystkie są już dostępne w salonach firmowych Gatty” – powiedziała Monika Kazimierczak, Senior Brand Manager Gatta Bodywear.

Spot przedstawia jeden dzień z życia modnej kobiety. Widzimy ją w różnych stylizacjach – w drodze do pracy, w kawiarni, na spacerze oraz tuż przed randką. We wszystkich scenach ma ze sobą elegancką torbę Gatty – symbol kampanii, która dołączana jest do zakupów w salonach firmowych marki. Autorem kreacji jest Wojtek Wojtczak – znany fotograf mody i twórca poprzedniego spotu reklamowego Gatty. Planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii zostało powierzone domowi mediowemu Starcom.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Magdalena Juźwiak
19-11-08 07:10:32