X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Modne trendy w urządzaniu mieszkania

Opracowanie: Kolekcja Mebli Klose
W życiu każdego z nas nadchodzi taki okres, w którym decyduje się na nabycie własnego mieszkania. Odwiedzanie swoich przyszłych wnętrz, potem postanowienie o zakupie, a na koniec wyczekiwanie na odbiór kluczy to zdarzenia budzące ogromne uniesienia. Jeszcze więcej wrażeń przybywa, gdy stajemy się w końcu posiadaczami wymarzonego mieszkania. Wówczas rozpoczyna się historia o nazwie aranżacja wnętrz, czy – jak kto woli – urządzenie mieszkania. Urządzanie mieszkania wymaga cierpliwości

Na początku niezagospodarowane pomieszczenia, białe ściany oraz pozbawione ozdób okna trzeba wykorzystać. Urządzenie mieszkania jest zajęciem identycznie ekscytującym, co irytującym. W takim przypadku zazwyczaj skrzętnie ukrywane przez członków rodziny wady, zaczynają wychodzić na wierzch. Gdyż według niektórych firany do salonu nie mogą przepuszczać światła dziennego. Zdaniem innych jednak prawidłowo jest odwrotnie. Córeczka chce mieć pokój z panoramą miasta, ponieważ podobno umożliwia jej się to skupić na nauce. Syn natomiast ogłasza, iż to on powinien go zarezerwować, jako że potrzebuje patrzeć na przejeżdżające auta. Tym sposobem dekoracja mieszkania staje się wyczynem wartym olimpijczyka.

drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Aranżacje kuchni – decyzja należy do pani

Polecamy też

Wnętrza w stylu glamour

Salon w stylu glamour
Opracowanie: Calvado
Źródło: Calvado
Przepych jest tu obowiązkowy! Nawiązujące do baroku wnętrza w stylu glamour to przede wszystkim bogactwo dekoracji, faktur i ornamentyki. Odważ się zatem i wprowadź do swojego mieszkania wyszukane i stylowe akcesoria, dzięki którym twoje wnętrze nabierze nowego i niepowtarzalnego, pałacowego klimatu.


Kuchnia to bez wątpienia najważniejsze miejsce w każdym domu. Paradoksalnie jednak jej zagospodarowanie rodzi najmniejsze emocje. Aranżacje kuchni należą bowiem do pani domu, która czyni je wedle własnego uznania. Aranżacje kuchni w szeregu przypadków poddają się przeważającym w modzie prądom. Powinno się jednak kierować się swoim gustem. W końcu to nie projektanci będą najczęściej mieszkać w naszych wnętrzach, ale my sami. Firany > rzuć okiem do salonu – lepsze od rolet

Salon, niezależnie od tego, czy jest połączony z jadalnią, czy nie, jest miejscem zapraszania gości natomiast ich sypialnię. Dlatego wypada w szczególności zadbać o jego wystrój. Niezależnie od odcieni ścian i rodzaju mebli wart uwagi jest też dobry dobór zasłon. Firany do salonu powinny kolorystycznie oraz stylistycznie harmonizować z jego całościowym wyglądem. Nie możemy sobie przecież pozwolić na wizerunkowe faux pas we własnym mieszkaniu.
18-04-04 08:06:02