X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Rozkołysane owocowe sny

patera na owoce
Opracowanie: Bugatti
"Ach śpij, bo właśnie, księżyc ziewa i za chwilę zaśnie…" – wielu pewnie pamięta z dzieciństwa tę sympatyczną kołysankę, która, co zabawne, jako jedyna na świecie nie usypiała, ale koncentrowała uwagę na pobudzających wyobraźnię słowach.

Źle kończył śpiewający tę kołysankę, bo zmuszony był przez rozbudzonego malucha do odpowiadania na różnego typu skomplikowane pytania – "dlaczego księżyc ziewa?", "a jaki to jest kolor szarobury?" zamieszkujących kołysankę kotów.

patera na owoce
Podobną kołyskę-kołysankę, która nie pozwala zasnąć, stworzyła znana na całym świecie z przewrotnych, ubranych w formę dowcipów włoska firma Bugatti. Ninna nanna to zabawna i nowoczesna "kołyska" dla owoców.
Wyjątkowa patera na owoce jest masywna i duża – ma aż 38 cm długości i 30 cm szerokości, więc zmieści się na niej cały owocowy panteon. Pomysłowość tej misy polega na jej konstrukcji – półokrągłe dno aż kusi, by rozhuśtać paterę. Pewnie niejeden z nobliwych gości siedzących przy stole, na którym zagości Ninna nanna, pod nieobecność gospodarzy będzie trącał ją palcem, by zakłócić owocowy spokój. Ta patera-kołyska rozbudzi w każdym frywolność i chęć zabawy.
Bugatti prezentuje kilka odsłon wykonanej ze stali szlachetnej patery – z czerwonym, zielonym, pomarańczowym lub białym środkiem. Ręcznie wykańczana Ninna nanna zachwyca luksusową estetyką. Ma podwójne ścianki, dzięki którym całość wygląda, jak wycięta z zatrzymanego w ruchu płynnego metalu.
Taka rozkołysana patera Bugatti, firmy będącej synonimem światowego luksusu, nada się jak nic innego na elegancki ślubny podarunek, czy prezent na ważną rodzinną uroczystość. Każdy obdarowany, kołysząc delikatnie owoce leżące w "stalowym hamaku", będzie z rozrzewnieniem wspominał tych, którzy wpadli na pomysł rozbudzić w nim kołysankowe wspomnienia.

Nucący pod nosem kołysankę sklep z lubością utula do snu owoce w wytwornej paterze-kołysce Ninna nanna marki Bugatti.

Joanna J. Gawlikowska
Krystian Wawrzyczek
20-05-06 07:14:23