X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowy Walkman® serii W: stworzony dla ludzi aktywnych

Nowy Walkman® serii W
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony
Do biegania, na basen, na siłownię… Nowy, wodoszczelny odtwarzacz Sony WALKMAN® W273. Nowy, zakładany na głowę i wodoszczelny odtwarzacz mp3 Walkman® NWZ-W273 firmy Sony pozwala połączyć aktywność fizyczną ze słuchaniem ulubionych nagrań.

Nowy odtwarzacz WALKMAN®, stworzony dla osób prowadzących aktywny tryb życia, po raz pierwszy w historii Sony jest odporny na zanurzenie do głębokości 2 m. Oznacza to, że nagrań w znakomitej jakości można słuchać nie tylko na bieżni i na siłowni, ale nawet na basenie.

Nowy WALKMAN® nie utrudnia pływania i nie krępuje ruchów, bo nie zawiera żadnych przewodów. Nie trzeba go nawet przyczepiać do ubrania czy gogli: elementem stylowej, ergonomicznej konstrukcji są bowiem dobrze trzymające się w uszach, wygodne wkładki douszne, dostępne w zestawie z odtwarzaczem w kilku rozmiarach.

Nowy Walkman® serii W
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony
4-gigabajtowa pamięć mieści wszystkie ulubione utwory, a zgodność z iTunes gwarantuje bezproblemowe przesyłanie nagrań i list odtwarzania.

Nowy WALKMAN® W273 cechuje się również dużą wytrzymałością akumulatora. 3-minutowe ładowanie – na przykład w czasie zmiany stroju – wystarcza na 60 minut słuchania; po całkowitym naładowaniu wewnętrzny akumulator umożliwia odtwarzanie nawet przez 8 godzin.

Zakładany na głowę, wodoszczelny odtwarzacz MP3 WALKMAN® W273 firmy Sony będzie do nabycia w Polsce od połowy lutego 2013 r.

Nowy Walkman® serii W
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony
NWZ-W273: najważniejsze informacje
Pojemność - 4 GB
Dostępne kolory - czarny, biały, niebieski
Formaty plików audio - MP3; WMA (bez DRM); AAC-LC (bez DRM); Linear PCM
Tryby odtwarzania muzyki - powtarzanie utworu, odtwarzanie w przypadkowej kolejności, wyszukiwanie utworów ZAPPIN™, pomijanie folderu
Szybkie ładowanie - 60 minut odtwarzania po 3 minutach ładowania
Pełne ładowanie - 8 godzin odtwarzania po 1,5-godzinnym ładowaniu
Czas pracy akumulatora - 8 godzin odtwarzania dźwięku
Przybliżona waga - 29 g
Dostarczane wyposażenie - 1 regulowany pasek na głowę, wkładki douszne (małe, średnie i duże), podstawka USB, instrukcja „Szybki start”
Źródło: Sony Poland
Opracowanie: Piotr Papaj
19-06-18 07:03:02