X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pomysł na ciekawy prezent

Boże Narodzenie to szczególny okres w roku. Kojarzy się z wieczerzą wigilijną w rodzinnym gronie, choinką, świętym Mikołajem, a przede wszystkim – z prezentami. Świąteczne niezwykłe prezenty są rzeczą, za którą przepadają wszystkie dzieci jak również wielu dorosłych. Z tej przyczyny już na długo przed Gwiazdką w sklepach robi się tłok, gdyż najbardziej istotnym zakupem gwiazdkowym najczęściej bywają właśnie prezenty.


Jak szukać?
Nie jest prosto dokonać właściwego wyboru. Wiele osób rok w rok staje przed tym samym problemem: czym obdarować swoich bliskich?
prezent na urodziny
Opracowanie: Alex G.
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna decyzje w tym zakresie wyznacza przede wszystkim poziomzamożności. Jednak przy większym nakładzie sił i po namyśle można wyszukać doskonały upominek dla kochanej osoby nawet bardzo niedużym kosztem. Ważna jest intencja i dobre chęci. Z tej przyczyny prezenty zrobione przez daną osobę według własnego pomysłu zwykle sprawiają podwójną radość. Bardzo wiele zależy od osoby, którą ma się zamiar uszczęśliwić. Istotne jest by wiedzieć, co lubi i z czego się cieszy i na tej podstawie wymyślać pomysły na ciekawy prezent (sprawdź też: miś z imieniem) od Prezentokracji. Niektórzy ludzie przepadają za praktycznymi, funkcjonalnymi upominkamii, które przydadzą się im na co dzień, inni nie. Im bliżej zna się danego człowieka, tym większa szansa na idealny upominek. Zawsze jest jeszcze możliwość zapytania, co ktoś chciałby pod choinką znaleźć. Pozwala to wyeliminować problem przedstawiony poniżej.

Nietrafione prezenty
prezent
Opracowanie: Sarah McKagen
Źródło: http://www.flickr.com
Skutkiem podjętej zbyt szybko lub nie całkiem trafionej decyzji niejednokrotnie są niechciane prezenty. Mogą to być na przykład perfumy o nielubianym zapachu, książka, którą obdarowany już czytał, film z aktorem, którego nie lubi. Najgorzej, gdy nietrafionym podarunkiem okazuje się żywe zwierzę. Nad podarunkiem tego rodzaju należy się bardzo długo i głęboko zastanowić. Ostatnio w coraz szerszych kręgach panuje moda na sprzedawanie niechcianych prezentów. Tworzone są nawet specjalne witryny internetowe do tego celu. Dzięki temu na takich nietrafionych podarunkach można dodatkowo zarobić. Opinie na temat tej metody pozbywania się prezentów są różne, posiada ona swoich zwolenników, jak i oponentów.
Źródło: Prezentokracja.pl
23-09-08 07:01:04