X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowe trendy w kolekcji męskiej RESERVED

Nowe trendy w kolekcji męskiej Reserved
Opracowanie: Reserved
Źródło: Reserved
Kolorystyka nowoczesna, na czasie, kroje ubrań zgodne z trendami obecnymi na światowych wybiegach. Duży wybór elementów garderoby na co dzień, do biura i na spotkanie. Zapraszamy do zapoznania się z trzema najważniejszymi trendami, które Reserved proponuje na ten sezon.

OVER THE CANYON
Najbardziej dominującym akcentem tego trendu są kolory z palety przypalanych. We wzorach pojawiają się motywy etniczne z rdzennych terenów Ameryki. Zestawy komponowane są dla mężczyzn hipnotyzujących i tajemniczych. Najmodniejsze kroje, spodni, kurtek i swetrów pozwalają na łatwy dobór ubrań na każdy dzień tej wiosny.

Nowe trendy w kolekcji męskiej Reserved
Opracowanie: Reserved
Źródło: Reserved

AIR-CON WHITES
Odcienie bieli i szarości z akcentami mocniejszych kolorów. Nowoczesne podejście do strojów codziennych, domowych czy po prostu wygodnych niezobowiązujących zestawów. Warstwowo dobierane komplety ze sportowymi dodatkami to interesujące kompozycje proponowane w tym trendzie. Do najbardziej modnych elementów możemy zaliczyć: białe góry i białe doły.

Nowe trendy w kolekcji męskiej Reserved
Opracowanie: Reserved
Źródło: Reserved

SUMMER DARKS
Ten trend jest dla uwodzicielskich i hipnotycznych mężczyzn. Moc czerni w połączeniu z doskonale skrojonymi elementami eleganckiej garderoby dają oszałamiające wrażenie. Do tego grafitowe koszule i kontrastujące zestawy z bielą. Efekt – elegancki szyk z wrażeniem nowoczesności.
Źródło: RESERVED
Opracowanie: Marketing Reserved
17-09-18 06:41:30