X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Chlebowa chrupkość na teakowej kracie

deska do krojenia pieczywa
Opracowanie: Skagerak Denmark
Nadeszła epoka rozpieszczania śniadaniowych hedonistów. Specjalnie dla nich tworzy się fenomenalną porcelanę, doskonale ostre noże, półmiski, talerzyki, kubki, kubeczki. Wszystko, co może poprawić poranny nastrój, względnie w ten nastrój wprawić zgodnie ze starym powiedzeniem: "Zacznij poranek bez zmartwień". Nic tak dobrze nie nastraja, jak smaczne i pięknie podane śniadanie.

Jednak w tej karuzeli śniadaniowych form i kształtów brakowało z reguły miejsca dla prawdziwie specjalistycznych [desek do krojenia pieczywa|deska (zobacz http://www.parkietypryczynicz.com.pl/deska-podlogowa/) do kroje. Szczęściem, duńska firma znawców drewna teakowego i tego, co urzeka ludzką duszę, Skagerak Denmark, zadbała o miłośników śniadania. Stworzyła niebanalną i czarującą zmysły deskę Pantry. Deskę inną niż wszystkie, bo ażurową, przeznaczoną nade wszystko do krojenia wszelakich typów chrupiącego, aromatycznego pieczywa. Deska jest tak urocza, że paryskie bułki, ciemny, żytni, domowy chleb, czy maślane rogale z lubością "wyciągną się na niej", chrupiąco pomrukując z zadowolenia.

deska do krojenia pieczywa
Skagerak Denmark tworzy przedmioty tak doskonale piękne, że stratą dla zmysłów byłoby ukrywanie ich w kuchennym zaciszu. Deska Pantry będzie cieszyć oczy, dumnie prezentując się na stole w jadalni, na tarasie, czy w ogrodzie. A zawstydzony jej szykiem… koszyk na pieczywo wypadnie z łask domowników.
Specjalna konstrukcja teakowej kraty odgrywa niezwykle ważną rolę – chlebowe okruchy wpadają między teakowe deszczułki. Nie zasypują blatu i podłogi, oszczędzając mozolnego sprzątania po krojeniu wyjątkowo pysznie rumienionego pieczywa. Dzięki wyjmowanej teakowej kracie można łatwo wyczyścić deskę z okruchów. Całość nadaje się do mycia, jako że drewno teakowe jest odporne na wilgoć.
Pantry ma przepiękny, miodowobrązowy kolor, który przetrwa niezmienny przez lata. To barwa naturalnego, impregnowanego olejami drewna teakowego. deska podłogowa warstwowa jest bardzo duża – ma prawie 43 cm długości i 25 cm szerokości. Potężne wymiary pozwolą ułożyć na niej nawet ogromne pajdy wiejskiego chleba z kminkiem i cebulką
Skagerak Denmark dba o każdy subtelny szczegół swojego produktu, ozdabiając go z dumą ciekawym w formie logo. A ma z czego być dumny, gdyż – jak głosi motto firmy – projektuje i tworzy dla całych pokoleń.

Wiodący w śniadaniowym hedonizmie sklep upodobał sobie krojenie na arcydziele skandynawskich mistrzów drewna teakowego – desce Pantry, która z maestrią wynosi na chrupkie wyżyny porannego nastroju.

Joanna J. Gawlikowska
Krystian Wawrzyczek
19-12-19 15:09:11