X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drukowane obrazy zmienią wygląd Twoich ścian

Dumałeś kiedyś nad tym, co tworzy w lokum charakter? Jest wiele elementów designu, które silnie oddziałują na ogół. Istotne jest oświetlenie – lokalizacja nieruchomości, wielkość i rodzaj okien. Oddziałuje też niebywale barwa ścian. Kolory posiadają 2 główne grupy: letnie i chłodne. No i muszę wspomnieć o meblach – ozdobne, drewniane, minimalistyczne. Finalnym krokiem wystrajania mieszkania jest przybicie obrazów i ukochanych fotografii. Umieszczenie tych elementów wydatnie personalizuje kredyty (zobacz pożyczki pod zabezpieczenie). Mam dla ciebie interesującą opcję - drukowanie zdjęć na zamówienie. Zapoznaj się z nią dokładnie, a nie pożałujesz!


Dekoracje marki Beckers
Na pewno umiesz wskazać jakieś ukochanie zdjęcie. Fotka z dalekich podróży, genialny artysta, pocztówka z pięknie ośnieżonymi górskimi wierzchołkami. Wyobraź sobie teraz, że możesz mieć te fotosy powiększone i oprawione albo w formie olbrzymiej fototapety. W sieci oferują swoje usługi zakłady, które profesjonalnie wydrukują obraz ze zdjęcia w jakimkolwiek rozmiarze i na papierze, jaki sobie zażyczysz. Wysyłasz przedsiębiorstwu plik w wysokiej rozdzielczości, podajesz rozmiar i oni przejmują twoje zlecenie. Cały proces nie trwa długo i jest niezwykle komfortowy – nie trzeba nawet wychodzić z mieszkania. Składasz zamówienie na stronie sieciowej, płacisz elektronicznie, a całość dostarczana jest przez kuriera. Żyjemy w końcu w XXI wieku!

salon
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers
Jeżeli interesujesz się sztuką, a reprodukcje ze sklepów są zbyt kosztowne, możesz sprawić sobie wydruk grafiki na płótnie upatrzonego obrazu. Chcesz, by wisiał Rembrandt w kuchni albo da Vinci w przedpokoju? Dla współczesnej technologii to łatwizna. Firmy poligraficzne umieją wydrukować reprodukcję w świetnej rozdzielczości, którą polubi każdy koneser światowego malarstwa.

Zapewniam, że wydruk zdjęcia na płótnie ulubionego malowidła lub fotki przekaże twojemu mieszkaniu indywidualny charakter. Twoje cztery ściany zostaną dla ciebie twoim obszarem na ziemi, a każdy gość zauważy, że w murach została zawarta cząstka twojego ducha.


Polecamy też

Nawigacja GPS do aparatów cyfrowych

GPS
di-GPS (digital images GPS) jest systemem nawigacji stworzonym specjalnie dla cyfrowych lustrzanek. Dostarcza on do aparatu w czasie rzeczywistym informację o pozycji (szerokość i długość geograficzna oraz wysokość) i zapamiętuje te dane dla każdego zdjęcia.
21-02-05 14:23:06