X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Epoka winno-szampańskiego zlodowacenia

coolery Bugatti
Opracowanie: Bugatti
Współczesność drży na myśl o kolejnym zlodowaceniu, którym z premedytacją straszy się w filmach katastroficznych i nie mniej katastroficznych powieściach. Owszem, gruba warstwa lodu niekoniecznie ułatwia życie, z tym zgodzić się bez dyskusji należy. Ale mini-zlodowacenie wychodzi życiu na pewno na dobre.

W sytuacji, gdy to zlodowacenie jest starannie kontrolowane, zamknięte w pięknej bryle wykwintnego coolera na wino lub szampana, staje się wysoce pożądanym. Można tylko wzdrygnąć się z niesmakiem na myśl o ciepłym szampanie, czy winie, które temperaturą przypomina świeżo ugotowany kompot. "O tempora, o mores!" (O czasy, o obyczaje!) westchnęliby starożytni, załamując ręce nad ignorancją nie znających się na chłodzeniu trunków. Szczęściem, współczesność ani myśli obrażać markowe wino, czy wytworny szampan, z pietyzmem umieszczając butelki w stalowych coolerach włoskiej firmy Bugatti.

coolery Bugatti
Cooler sam z siebie jest niezwykły. Posiada termiczne, z reguły podwójne, bądź nawet potrójne ścianki, dzięki którym trunek długi czas zachowuje pożądaną temperaturę. Coolery dostosowane są rozmiarami i średnicą do typów butelek, które mają za zadanie schłodzić. Wino ochładzane jest w smukłym, 19,5 centymetrowym, otulającym je do wysokości ¾ butelki coolerze Armonia. Z kolei szampan mieści się w szerszym, bardziej pękatym coolerze, gdzie szyjka butelki w wytwornym geście rozleniwienia rozpiera się wygodnie. Oba termiczne pojemniki Armonia marki Bugatti, różni średnica – schładzacz wina ma średnicę tylko 10 cm, wiaderko na szampana – 15 cm. Oba ręcznie wykańczane, stworzone z stali szlachetnej najwyższej jakości coolery Armonia posiadają zmyślne, bardzo funkcjonalne platerowane uchwyty.
Takie sprzęty barowe na stole to niezastąpione akcesoria dla prawdziwych znawców trunku. Coolery świadczą jednoznacznie o szacunku dla gustów gości, o zamożności domu gospodarza, umiejętności uwydatnienia jakości i docenieniu bukietu markowego wina, czy subtelności wytwornych bąbelków.
Jak każdy sprzęt luksusowej marki Bugatti, tak i coolery Armonia będąc eleganckim prezentem, spełnią najskrytsze marzenia rozkoszujących się trunkami estetów.

Preferujący wykwint epoki lodowcowej, która zamyka chłód w coolerach Bugatti, sklep degustuje dobrze schłodzone markowe trunki.

Joanna Gawlikowska,
Krystian Wawrzyczek
19-02-06 07:17:04