X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ekspres ciśnieniowy a przelewowy

ekspres ciśnieniowy
Opracowanie: Presso
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Ciśnieniowy ekspres przebojem wdarł się na szczyty rynku AGD. Nic w tym dziwnego. Każdy, kto pił kawę z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą przyrządzoną w ekspresie przelewowym, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli chcesz kupno jeden z nich koniecznie przeczytaj ten tekst.

Choć większość produktów z półki pt. ekspresy ciśnieniowe to solidnie wykonane urządzenia, warto pokusić się ich analizę porównawczą. Większe znaczenie ma bowiem technologia użyta wewnątrz ekspresu, niż jego wygląd. Przy wyborze sprzętu powinno się pomyśleć o ekspresach renomowanych firm. Jedną z nich jest Bugatti.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – nowoczesność i jakość Ekspres Bugatti to nietuzinkowy sprzęt, w którym kuszący design połączony jest z dobrą jakością. Pompa, która nierzadko ulega uszkodzeniu w innych ekspresach, tutaj funkcjonuje przez długi czas i bez zarzutów. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti gwarantują długą żywotność, wskutek czego jego koszt jest inwestowaniem, a nie wydawaniem pieniędzy. Nowoczesny młynek, sterowanie elektroniczne, wyświetlacz LED to tylko część niespodzianek, jakie kryje w sobie to cacko.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – wysoka klasa parzenia Produkt, jakim jest ekspres ciśnieniowy Bugatti, cechuje stylowy design, dzięki czemu rewelacyjnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem kuchni. Jego poszczególne części wykonane są z odlewu aluminiowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ponadto ekspresy ciśnieniowe Bugatti robią kawę w czasie krótszym, niż jedna minuta. jest również możliwość zaparzania dwóch filiżanek w jednym czasie. Nie trzeba się też ograniczać co do kategorii napoju. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti parzą zarówno kawę sypaną, jak i taką z saszetki.

Polecamy też

Nowa kolekcja dodatków i dekoracji CITY wkrótce w home&you

dekoracje
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you
Nasze produkty wyraźnie nawiązują do ich dynamicznego charakteru oraz typowo miejskich barw. Dlatego w nowej kolekcji można dostrzec motywy rodem z Londynu czy Nowego Jorku – opowiada Hanna Maruta, główny stylista marki home&you.


Ekspres ciśnieniowy bugatti – wszystko, na co masz ochotę Dla fanów cafe latte firma Bugatti przygotowała niespodziankę. Stworzyła ekspres wyposażony w dyszę pary do spieniania mleka. Świetna nowina jest także dla sympatyków gorącego espresso. Płyta wykonana ze stali pozwala na podgrzanie pustej filiżanki,przed przygotowanej w niej kawy. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti to nieodłączny element kuchni XXI wieku i świetny prezent dla miłośników dobrego smaku i wypełnionych aromatem poranków.
Opracowanie: A.T.
20-06-11 07:17:03