X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dekoracje wnętrz dla miłośników stylu retro

Dekoracje w stylu retro,SCOOTER, ROMANCE, POSTCARD
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you
Dzięki nowej kolekcji home&you Paryż, Londyn i Nowy York http://www.legovisko.pl/ są w zasięgu ręki. Nowa seria dodatków i dekoracji powstała z myślą o miłośnikach dalekich podróży i starych filmów.

W nowej kolekcji home&you znajdziemy stylizowane pocztówki z lat 60' linie SCOOTER, ROMANCE oraz POSTCARD.

Kolekcja SCOOTER utrzymana jest w stylu retro. Drewniane tacki, zegar oraz walizki, ozdobione kobiecymi postaciami na kultowym skuterze Vespa na tle zabytków takich miast, jak Nowy York, Londyn oraz Paryż. Dekoracje pokryte są pozdrowieniami z podróży, znaczkami i stemplami pocztowymi, dzięki czemu wyglądają niczym klimatyczne pocztówki sprzed lat.

Seria ROMANCE z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom literatury pięknej. Pudełeczka stylizowane na kolekcję miłosnych powieści doskonale sprawdzą się w roli dyskretnych skrytek na drobiazgi.

Kolekcja POSTCARD utrzymana jest w podobnej konwencji. Urocze podkładki-kartki we włoskim stylu i pudełka w kształcie eleganckich walizek ozdobionych motywem graficznym naśladującym kopertę z odległego zakątka świata, przypadną do gustu miłośnikom podróży.

Dzięki nowym kolekcjom dodatków od home&you stworzymy oryginalny wystrój wnętrz. Będzie on przypominał o wakacyjnych podróżach i inspirował do planowania kolejnych wojaży.
Źródło: Royal Brand PR
Opracowanie: Justyna Kołcz
17-10-31 11:13:02