X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prostokątna wanna w czterech odsłonach do każdej łazienki

Łazienka, wanna wnękowa z linii Arcline
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform
Prostokątne wanny Arcline z obudowami w różnych wariantach i rozmiarach to nowość w ofercie Aquaform. Dzięki nim z łatwością stworzymy elegancką aranżację małej i dużej łazienki.

Wanny z serii Arcline mają obudowę w czterech wariantach do wyboru: w zabudowie trójbocznej*, narożnej lewej, narożnej prawej i wnękowej, a każdą z nich można zamówić w różnych rozmiarach. Dzięki temu dopasujemy ją idealnie do aranżacji łazienki. Obudowy są wykonane z tworzywa odpornego na środki chemiczne, uderzenia, pęknięcia i zarysowania – HIPS (High Impact Polystyrene – polistyren wysokoudarowy).

Łazienka, wanna zabudowa lewa z linii Arcline
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform
Wanny Aquaform Arcline mają właściwości termoizolacyjne oraz antypoślizgowe, oraz powłokę akrylową najwyższej jakości. Ponadto producent daje 15 lat gwarancji na niezmienność barwy akrylu. W zestawie do wanny są również nóżki i wsporniki. W ostatnim czasie wanna linii Arcline otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Łazienka - Wybór Roku 2012”.

Nowoczesna łazienka lubi geometrię
Wanna z linii Arcline doskonale nadaje się do urządzenia pokoju kąpielowego zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej łazience. Wystarczy wybrać obudowę odpowiednią do charakteru aranżacji. W małej łazience najlepiej sprawdzą się wanny do zabudowy wnękowej lub narożnej.

Łazienka, wanna w zabudowie trójbocznej Arcline
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform
Łazienka w stylu ZEN doskonale zaprezentuje się w surowych barwach, z drewnianą podłogą, która ociepli aranżację. Dla kontrastu możemy dodać metalowy stolik lub szklane dodatki i ozdoby. Styl Zen to czyste i proste formy, a więc wanna Arcline z odpowiednio dobraną obudową będzie stanowić główny punkt nowego stylu naszej łazienki.

----
*W celu skompletowania obudowy trójbocznej należy zakupić obudowę czołową, obudowę boczną prawą oraz obudowę boczną lewą.
Opracowanie: Emilia Wiśniewska
18-04-12 07:06:03