X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Programy lojalnościowe, systemy motywacyjne

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od planu działania, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.
Programy Partnerskie to systemy lojalnościowe wdrażane w segmencie B2B, tj. skierowane do partnerów, pośredników sprzedaży, dystrybutorów, sprzedawców. Chęć do działania jest nie tylko efektem nagród i dodatków, ale głównie z przynależności do elitarnej grupy, z wartości dodanych, stosunków i kontaktu z firmą, bazy wiedzy i możliwości uczestnictwa w kursach.

Programy lojalnościowe i partnerskie zmniejszają znaczenie ceny, umożliwiają zmniejszenie przyznawanych rabatów i kreują barierę dla konkurencji. Zrealizowaliśmy tysiące tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Wdrożyliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowujemy również wewnętrzne programy motywacyjne dla pracowników, handlowców, dealerów i kanałów dystrybucji.

Polecamy też

Do kogo kierowane są programy lojalnościowe?

Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com
Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.


Do naszych plusów należą: korzyści skali i optymalizacja wydatków, unikalne na polskim rynku know-how, oprogramowanie do zarządzania programem lojalnościowym, odrębne centrum logistyki nagród, obsługa prawna i podatkowa. Zapewniamy pewność i komfort współpracy z fachowcami oraz kompleksową opiekę w zakresie prawa i podatków, obejmującą m.in. fachowe doradztwo prawne i podatkowe, przygotowanie dokumentów i formularzy, wsparcie z zakresie obsługi podatków od premii.

Programylojalnosciowe.pl - programy lojalnościowe
Źródło: Programylojalnosciowe.pl
Logistyka nagród jest jednym z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych etapów wdrożenia programu. W istotnej części decyduje o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs przynoszą zakładany, długoterminowy skutek i cementuje relacje z jego podmiotami. Dlatego zbudowaliśmy własne Centrum Logistyki Nagród i gwarantujemy obsługę wszystkich etapów logistyki: dobór nagród, nabycie, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, dostarczenie, raportowanie. Ciągła, nieprzerwana od lat kooperacja z renomowanymi wytwórcami i dostarczycielami pomaga zagwarantować dostępność wielu dokładnie wyselekcjonowanych typów nagród i obniżyć ceny ich zakupu i logistyki. Stoimy na stanowisku, że celem pakietu lojalnościowego nie ma być wyłącznie wyścig po nagrody. Poza czynnikiem zwiększenia sprzedaży ważną rolę ma w tym miejscu tworzenie relacji marketingowych. Program staje się platformą komunikacji, a segmentacja oparta o kryteria sprzedażowe, life-style, preferencje, historię relacji, umożliwia idealny dobór narzędzi motywacji. Na podstawie własnych badań zadowolenia i oczekiwań uczestników prowadzimy programy, w których premię stanowią nie jedynie nagrody rzeczowe, ale także wartości dodane, kursy i szkolenia oraz porady ekspertów. Relacje oparte na takich fundamentach objawiają się n http://www.programylojalnosciowe.pl/program-lojalnosciowy-dla-firm.html e.pl/">programylojalnosciowe.pl
1 2