X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kompaktowa propozycja do nowoczesnej kuchni

Automat do kawy
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Linia czterech urządzeń Franke Crystal Steel compact jest doskonałym połączeniem szwajcarskiego pragmatyzmu i włoskiego wyczucia piękna.

Piekarnik, piekarnik parowy, mikrofalówka i ekspres do kawy do zabudowy, w ustandaryzowanym wymiarze 45 cm, należą do systemu Crystal, w którym stal szlachetna łączy się ze szkłem. Kompaktowe wyposażenie kuchni zdaje egzamin z funkcjonalności i gwarantuje pełne spektrum kulinarnych możliwości. Projektanci Franke dostarczają rozwiązania, które śmiało można określić jako ponadczasowe. Najwyższej próby wzornictwo nie boi się upływu lat, a uzupełniające się funkcje poszczególnych urządzeń spełnią oczekiwania rozrastającej się rodziny czy kolejnych domowników.

Piekarnik
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Franke Crystal Steel – seria kompaktowa:
Piekarnik parowy Franke, o pojemności 35 litrów, wyposażony w 5 funkcji, w zestawie dwie blachy do pieczenia, w tym jedna perforowana.

Kuchenka mikrofalowa kombi to połączenie kuchenki mikrofalowej wyposażonej w grill z tradycyjnym pieczeniem „gorącym powietrzem”. Pojemność 32 litry.

Piekarnik elektryczny wyposażony w 9 funkcji zadowoli nawet bardziej zaawansowanych w sztuce kulinarnej użytkowników. Rozmaite kombinacje grzałek, rozmrażanie, grill, funkcja Multi Power, termoobieg pomogą optymalnie dobrać parametry pieczenia do przygotowywanej potrawy.

Serię urządzeń kompaktowych do zabudowy dopełnia wysokociśnieniowy ekspres do kawy. Dozownik kawy z regulowaną wysokością i regulacją grubości mielenia kawy.
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
18-08-02 07:10:07