X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Geometria w kuchni

Bateria Franke Tetris
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Armatura należy do najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybierać produkty najwyższej jakości. baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka. Bogata oferta Franke daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów systemu kuchennego, zaś najnowsze wzory baterii – od tradycyjnych po całkiem awangardowe, zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Bateria Franke Tetris
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke
Wśród nowych baterii Franke na szczególną uwagę zasługuje Tetris. To model, który zaskakuje formą, ale także funkcjonalnością. Geometryczna, składana wylewka pozwala korzystać z baterii z jeszcze większą swobodą, a kiedy nie jest używana, złożona może stać się prawdziwą ozdobą kuchni. I to na wiele lat, ponieważ model Tetris, podobnie jak pozostałe baterie w ofercie Franke, objęty jest 15-letnią gwarancją.

Bateria Franke Tetris dostępna jest w wersji chromowanej i wyposażona w głowicę ceramiczną. W zestawie wężyki podłączeniowe o długości 370 mm.
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
18-06-25 11:45:06