X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Lato w negatywie

Biel i czerń lubią chadzać parami, szczególnie gdy wymaga tego biurowy dresscode. Na przełamanie statecznych połączeń tych barw w oficjalnym outficie marka NIFE proponuje intrygujące, a zarazem eleganckie koszule Negatyw.

Linia koszul to dwa kontrastujące z sobą modele bluzek z krótkim rękawem. Pierwsza z nich to biała propozycja z czarnym pasem pośrodku, przypominającym krawat i lamówkami w tym samym odcieniu. Drugi model to typowy negatyw dla pierwszej koszuli. Odwrotność kolorów tworzy biały śledź na czarnym materiale, który zdobią białe wykończenia na rękawach. Nietypowe w swym kroju i wzorze koszule niewątpliwe przyciągają wzrok. Stanowią ciekawą i modną alternatywę dla tradycyjnej białej lub - zajrzyj koniecznie - czarnej oficjalnej bluzki, którą każdego dnia ubieramy do pracy.

moda damska
Opracowanie: NIFE
Źródło: NIFE

Jak nosić koszule Negatyw?
Na co dzień dobrym wyjściem jest w taki sposób komponować cały strój, aby dół tonował wyróżniającą się koszulę Negatyw. Doskonała będzie biała lub czarna spódnica w kształcie ołówka lub rozkloszowana do kolan. Również letnie spodnie o długości 7/8 w dwóch wariantach kolorystycznych okażą się tu świetnym wyborem. Warto pamiętać, że przy czarnej wersji bluzki Negatyw możemy wykorzystać również odcień stali w wariancie ze spodniami.

koszule
Opracowanie: NIFE
Źródło: NIFE

Którą koszulę NIFE z kolekcji Soft Line wybieracie dla siebie?
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Aleksandra Kawałko
20-10-02 07:19:08