X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Weneckie dodatki w nowoczesnym mieszkaniu

podpórki do książek
Opracowanie: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Czy można na co dzień obcować wśród pięknych przedmiotów jak z pałacu dożów, a ponadto mieszkać wygodnie i funkcjonalnie?

Nowa kolekcja mebli i dodatków w stylu weneckim, oferowana przez pokazuje, że bez wydawania majątku na antyki, czy konieczności zmiany całego wystroju mieszkania możemy w nim stworzyć ciekawy klimat ponadczasowego eklektyzmu.

Elementy kolekcji weneckiej nawiązują do bogatych w dekoracje wnętrz dawnego pałacu dożów, który obecnie jako hotel Danieli przyciąga do Wenecji wielkie sławy i osobistości.

świeczniki weneckie
Opracowanie: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Jak zapewnia Maksymilian Cyrek z coraz popularniejsze staje się śmiałe zestawianie antyków z meblami nowoczesnymi. Stylowy mebel nabiera lekkości i nowego charakteru w kompozycji z przedmiotem o delikatnej, awangardowej linii, a mieszkania zyskują na oryginalności. Meble różniące się stylem mogą tworzyć harmonijną całość. Należy wybrać dominujący styl, a drugi zastosować tylko jako akcent. Akcentem może być stylowe krzesło, finezyjny szezlong, elegancki parawan czy ciekawa w formie podpórka do książek.

- Zauważamy coraz większe zainteresowanie meblami i dodatkami w stylu weneckim. Dlatego zdecydowaliśmy się znacznie poszerzyć naszą kolekcję w tym stylu - powiedział Maksymilian Cyrek.

parawan
Opracowanie: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Stylowe meble, lampy, parawany czy dekoracje coraz częściej kosztują niewiele więcej od popularnych mebli. W sklepie możemy znaleźć oryginalne drewniane toaletki już od 549zł, ekskluzywne szezlongi od 799zł, szkatułki 49zł i świeczniki weneckie 119zł.

***
O firmie
ArtDecor International od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art déco, na stronie:
parawan (zobacz)
Źródło: ArtDecor24.pl
Opracowanie: Emilia Markowicz
19-09-07 07:05:02