X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Minimalistyczny design grzejnika

sypialnia
Opracowanie: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Nowoczesne wnętrze nie wymaga wielu elementów wyposażenia, jednak powinny być one przemyślane, niebanalne, po prostu wyjątkowe. Właściciele mieszkań urządzonych w takim stylu stosują się do modernistycznej zasady, że forma wynika z funkcji, dlatego nie ma tam przypadkowych przedmiotów.

W tę minimalistyczną stylistykę idealnie wpisze się Zehnder Metropolitan – grzejnik wyróżniający się oryginalnym designem oraz walorami użytkowymi. Różnorodność wymiarów i kolorów pozwali na dopasowanie go do każdego wnętrza.

Grzejnik został stworzony z myślą: "mniej znaczy więcej" – oszczędny w formie łączy dwie funkcje: dekoracyjną i grzewczą. Nowoczesny, minimalistyczny design grzejnika podkreśla płaski front z wycięciami na ręczniki. Spawy łączące jego poszczególne elementy są całkowicie niewidoczne. Dzięki prostej formie grzejnik sprawia wrażenie niezwykle lekkiego.

Stylowe ogrzewanie
łazienka
Grzejnik doskonale sprawdzi się jako nowoczesny element przestrzeni łazienkowej lub pokojowej. W łazience można zastosować dwa typy grzejników: z symetrycznymi wycięciami jednakowej wielkości lub z większymi wycięciami do wieszania ręczników. Dodatkowo producent oferuje eleganckie akcesoria w postaci chromowanych uchwytów i haczyków na ręczniki. W pokojach, w zależności od aranżacji możemy zamontować model poziomy lub pionowy i nie musimy ograniczać się do instalowania go w tradycyjnym miejscu pod oknem. Przypominający współczesną rzeźbę Metropolitan będzie stanowił ciekawy akcent na ścianie salonu lub gabinetu. Stylowo zaprezentuje się zarówno jeden szeroki grzejnik (zobacz|sprawdź grzejnik konwekcyjny), jak również zamontowane obok siebie trzy wąskie.

Zehnder Metropolitan dostępny jest w bogatej palecie barw Zehnder, co umożliwia dobór najlepszego rozwiązania kolorystycznego do naszego wnętrza. Ciekawy efekt można osiągnąć, montując grzejnik w odcieniu soczystej pomarańczy (Orange Quarz z palety Zehnder) na szarej ścianie. Zwolennikom mocnych kontrastów przypadnie do gustu połączenie grzejnika w ciemnym metalicznym odcieniu (np. Volcanic) z jasną ścianą.

Grzejnik na miarę
W zależności od powierzchni pomieszczenia oraz jego aranżacji możemy wybrać grzejnik o odpowiednich wymiarach. W mniejszych pokojach sprawdzi się jeden z niższych modeli, np. o wys. 40 lub 50 cm. W dużych pomieszczeniach, jak salon, znajdzie zastosowanie Zehnder Metropolitan o wysokości 200 cm.

Grzejnik Metropolitan dostępny jest w wersji z zasilaniem wodnym, jak również 100% elektrycznym oraz mieszanym (wodno-elektrycznym). Wszystkie grzejniki wyposażone są w ukryte złącza, dyskretnie zintegrowany zawór oraz praktycznie niezauważalne konsole montażowe.

Zehnder Metropolitan – dzieło mediolańskiego duetu King & Miranda – to nie tylko funkcjonalny grzejnik, ale także oryginalna ozdoba minimalistycznego wnętrza. Różnorodność wymiarów oraz bogata paleta barw Zehnder pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania dostosowanego do wielkości pomieszczeń oraz ich aranżacji.
18-04-10 07:06:03