X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wielkie porządki przed nadejściem zimy

GARDENA komfortowa szczotka do szorowania
Opracowanie: GARDENA
Źródło: GARDENA
Sezon jesienny powoli zbliża się ku końcowi. W naszej pamięci pozostaje obraz mile spędzonych chwil w zielonej oazie spokoju. Wieczorne spotkania przy grillu oraz jesienne burze, odcinały swoje piętno zarówno na trawniku, jak i ogrodowym tarasie. Szczególnie trudne do usunięcia są nieestetyczne plamy na kamiennej posadzce powstałe z opadających liści drzew owocowych.

Trawnik wystarczy wygrabić, ale co z meblami ogrodowymi, szklarniami, drewnianymi podłogami i innymi gładkimi powierzchniami? Pozostaje tylko czyszczenie na mokro, w celu samodzielnego przygotowania ogrodów zimowych i tarasów do kolejnego białego sezonu.

Problemy podczas czyszczenia na mokro
Kto ich nie ma? W jednej ręce wąż z wodą, w drugiej gąbka. Potem detergent. Takie czyszczenie jest meczące, kłopotliwe i czasochłonne. Czynność ta jest o wiele łatwiejsza, gdy wszystko jest ze sobą połączone w jeden wodny system - Original GARDENA Cleansystem.

Czyszczenie z systemem
GARDENA trzonki teleskopowe
Opracowanie: GARDENA
Źródło: GARDENA
Wystarczy „kliknąć” podłączając do węża ogrodowego trzonek przepływowy, a do niego jedną z kilku końcówek do czyszczenia i możemy cieszyć się własnym wodnym systemem czyszczącym. Wszystkie trzonki przepływowe zostały wyposażone w dozowniki na środki do mycia i bezstopniową regulację. Posiadają również zamykany przepływ do czystej wody i rozprowadzenia środków pielęgnacyjnych. Teleskopowy trzonek przepływowy możemy rozsunąć do długości od 155 do 260 cm. Dzięki temu zdołamy umyć wyżej znajdujące się okno, bez potrzeby wspinania się na drabinę. W skład Cleansystem wchodzi kilka końcówek do czyszczenia różnych powierzchni min. do płukania, mycia i szorowania.

Czystość w pakiecie
Każdy z nas wie jak uciążliwe bywa ręczne mycie samochodu. Do tego zadania marka przygotowała kompletny zestaw do mycia samochodu. Został on stworzony do pielęgnacyjnego i efektywnego mycia pojazdów samochodowych i ich delikatnych powierzchni. Dzięki niemu każdy z Państwa może mieć myjnię samochodową we własnym garażu. Oczywiście zestaw ten może zostać rozszerzony i łączony z innymi elementami Original Cleansystem GARDENA.

Każdy zakątek lśni
Wąskie i ciasne pomieszczenia, małe powierzchnie mebli ogrodowych, bramy garażowe, donice, narzędzia ogrodowe możemy jeszcze dokładniej oczyścić z ciężkich zabrudzeń dzięki przepływowej ręcznej szczotce do szorowania GARDENA. Wystarczy podłączyć wąż i rozpocząć intensywne czyszczenie. Bardzo poręczna i wąska szczotka idealnie nadaje się do gruntownego czyszczenia opornych powierzchni.

Pomocne w czyszczeniu dla Ciebie:
GARDENA trzonki teleskopowe
GARDENA trzonki teleskopowe
Opracowanie: GARDENA
Źródło: GARDENA
Zostały wyposażone w elementy przyłączeniowe. Służą do przedłużenia wszystkich narzędzi przyłączeniowych Cleansystem. Zapewniają prostą technikę łączenia poprzez przekręcenie. Dozownik środków pielęgnacyjnych jest odporny na uszkodzenia. Wykonane z wysokiej jakości aluminium dzięki czemu są lekkie i stabilne. Pokryte przyjemną w dotyku powłoką z tworzywa sztucznego, zapobiegającą ślizganiu się w dłoni i izolującą od niskiej temperatury wody. Dostępne w 3 wersjach: długość 90 i 150 cm, oraz teleskopowy o długości od 155 do 260 cm.

GARDENA komfortowa szczotka do szorowania
Idealna do czyszczenia tarasów, ścieżek, wjazdów do garażu itp. Wyposażona w elementy przyłączeniowe Original GARDENA System. Różne długości włosia zapewniają intensywne działanie czyszczące, szczególnie na nierównym podłożu, w fugach i zagłębieniach. Specjalna płaska dysza - kliknij tu - i kant usuwają uporczywe zanieczyszczenia.

GARDENA ręczna szczotka do szorowania
Służy do gruntownego czyszczenia opornych powierzchni np., narzędzi ogrodowych, pojemników na śmieci, kaloszy itd. Wyposażona jest w elementy przyłączeniowe Original GARDENA System. Elastyczny, płaski korpus szczotki ułatwia czyszczenie wąskich miejsc. Posiada możliwość stosowania wkładów mydlanych art. nr 989.
Źródło: ComPress S.A.
Opracowanie: Dawid Pietrzak
17-12-15 07:02:06