X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Premiera z LAVAZZA A MODO MIO

LAVAZZA A MODO MIO
Opracowanie: LAVAZZA
Źródło: LAVAZZA
LAVAZZA A MODO MIO po raz kolejny została zaproszona do prestiżowego projektu biznesowego. 30 maja w Teatrze Wielkim w Warszawie, będzie miała miejsce oficjalna premiera filmu „Prawdziwy koniec zimnej wojny” w reżyserii Jerzego Śladkowskiego, nad którą patronat honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Bronisław Komorowski. Znamienici goście będą mieli okazję degustować przepyszną, oryginalną, włoską kawę LAVAZZA.

Marka LAVAZZA A MODO MIO towarzyszy największym i prestiżowym imprezom. Wielkie gale, uroczystości urządzane przez środowiska biznesowe, czy spotkania z udziałem znanych osób i gwiazd, odbywają się właśnie w towarzystwie najpopularniejszej na świecie kawy. Zgrabne ekspresy systemu LAVAZZA A MODO MIO zawsze wzbudzają zachwyt efektowną, żywą kolorystyką oraz nowoczesnym i bezpretensjonalnym wzornictwem, a fantastyczna, włoska kawa cieszy się ogromną popularnością wśród gości.

Tajemnicą doskonałej kawy przygotowanej w systemie LAVAZZA A MODO MIO są oryginalne mieszanki 100% arabiki, zawartej w kapsułkach LAVAZZA. Do dyspozycji mamy siedem różnych smaków, zatem każdy smakosz znajdzie kompozycję idealnie dopasowaną do swojego podniebienia. Dzięki tym profesjonalnym i designerskim urządzeniom w prosty i szybki sposób można przyrządzić prawdziwe espresso, które smakuje jak z włoskiej kawiarni. Na rynku dostępne są ekspresy w intensywnych kolorach: czarnym, czerwonym, białym, stalowym, różowym, błękitnym, pomarańczowym oraz zielonym.

30 maja, podczas uroczystej premiery filmu, ukazującego kulisy wstąpienia Polski do NATO, aromat oryginalnej kawy, przygotowanej w ekspresach LAVAZZA A MODO MIO, z pewnością rozprzestrzeni się po wszystkich zakątkach Teatru Wielkiego.
Źródło: BLACK&WHITE PR
Opracowanie: Agnieszka Kołogrecka
20-06-11 07:16:13