X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Meble systemowe do każdej kuchni

Rozmieszczenie licznych przyborów i produktów wykorzystywanych w kuchni stanowi poważne wyzwanie dla wielu amatorów gotowania. Z pomocą przychodzą więc specjaliści od projektowania, tworząc system szafek dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Kuchenni spryciarze
Kłopotliwe upychanie do szuflad kolejnych przedmiotów codziennego użytku czy desperackie próby odnalezienia niezbędnego dodatku w momencie, gdy potrawa jest już prawie gotowa, to sytuacje z którymi dość często musimy się mierzyć. Dlatego w pracowaniach Spółki Meblowej KAM powstał specjalny system, który znacznie ułatwia kuchenne manewry, umożliwiając przechowywanie poszczególnych elementów w sposób wygodny i zorganizowany.
kuchnia
Opracowanie: KAM
Źródło: KAM

KAM MODUŁ to system szafek kuchennych opierający się na zastosowaniu 3 szuflad o różnych rozmiarach, dostosowanych do najczęściej używanych w kuchni przyborów i produktów. Każda szuflada różni się wysokości i jest przeznaczona do określonej kategorii przedmiotów.

- Ilość modułów w poszczególnych szufladach została dobrana na podstawie analizy wysokości opakowań popularnych towarów spożywczych i sprzętów kuchennych. - podkreśla Alicja Gajewska z firmy KAM, która opatentowała innowacyjne rozwiązanie. Dzięki temu wszystkie potrzebne elementy można trzymał w jednej szafce, co zapewnia porządek oraz optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Dodatkowo system KAM Moduł jest w pełni wyposażony w akcesoria renomowanej firmy Blum co gwarantuje wysoką jakość użytkowania mebli. Zawiasy, podnośniki, prowadnice do szuflad, uchwyty i kosze to newralgiczne elementy systemu, których niezawodność i długotrwałość decyduje o jakości funkcjonowania całego systemu.

Kuchnia jest miejscem, w którym każdego dnia wykonujemy bardzo dużo czynności, wymagających prostych i funkcjonalnych rozwiązać. Zupełnie nowa na rynku europejskim koncepcja specjalnej szafki z szufladami o optymalnych wysokościach 4, 7 i 11 modułów (gdzie jeden moduł wynosi 32mm) to wygodna alternatywa dla tradycyjnie przepełnionych mebli kuchennych.

Informacje techniczne:
- 3 szuflady o równej wysokości (4, 7, 11 modułów);
- fronty wykonane z wysokiej jakości akrylu oraz płyty laminowanej
w strukturze drewna z najnowszej kolekcji firmy Egger;
- akcesoria marki BLUM (zawiasy CLIP top BLUMOTION, szuflady TANDEMBOX, podnośniki AVENTOS);

- możliwość przeznaczenia poszczególnych szuflad:
1. Szuflada o 4 modułach - sztućce, folia aluminiowa, papier śniadaniowy itp.
2. Szuflada o 7 modułach np: cukier, mąka w opakowaniu 1 kg, słoiki o poj. 900 ml, przyprawy kuchenne w pojemnikach, kawa w słoikach 200 g, kawa sprasowana 0,5 kg.
3. Szuflada (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) o 11 modułach (napoje w kartonach 2 l, soki w butelkach szklanych 1 l, olej 1 l, duże garnki).
Źródło: PointB
Opracowanie: Adam Wróbel
20-07-14 07:16:53