X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolekcja Joanny Horodyńskiej dla Gatty

Joanna Horodyńska
Opracowanie: Aldona Kaczmarczyk
Źródło: Gatta
Gatta przygotowała kolejną autorską kolekcję odzieży, zaprojektowaną przez Joannę Horodyńską. „Odwrócona” to niecodzienne spojrzenie na modę – subtelne zestawienie modowych kontrastów, elegancja połączona z dzianinowym klimatem i nowoczesnością cięć.

Kolekcja Joanny Horodyńskiej to stylowe, zimowe dodatki, plisowane spódnice, modne legginsy, a także wiele innych wyjątkowo przewrotnych propozycji.
Inspiracją dla kolekcji Joannahorodyńskagatta była moda lat 90., zwiewne i romantyczne lata 70., męski look w kobiecym wydaniu oraz niegrzeczny grunge i mroczny gotyk, połączone ze świetlistym blaskiem połyskujących tkanin.
Joanna Horodyńska
Opracowanie: Aldona Kaczmarczyk
Źródło: Gatta

„Joanna Horodyńska stworzyła niezwykle indywidualną kolekcję, w której zebrane zostały jej własne modowe wizje i fascynacje. Stanowi modowy manifest przeciwko nudzie i utartym stylom. Poprzez kolekcję Odwrócona, Gatta stara się przekonać kobiety do poszukiwania własnego modowego ja i odrobiny szaleństwa” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

Modowy dekadentyzm
Joanna Horodyńska
Opracowanie: Aldona Kaczmarczyk
Źródło: Gatta
Kolekcja Joannahorodyńskagatta to ucieczka od tego co banalne. Recepta na własny, niepowtarzalny styl. Można w niej znaleźć wiele elementów, łatwych do łączenia i zestawiania, a w efekcie gwarantujących spójny efekt oryginalności.
„Za pośrednictwem mojej najnowszej kolekcji dla Gatty chciałam pokazać jak łatwo można bawić się modą i uciekać od utartych schematów panujących w danym sezonie. Modowa odwaga to gwarancja naszej indywidualności, dlatego nie bójmy się miksować tego co z pozoru do siebie nie pasuje. Bawmy się modą i kreujmy swój własny styl” – powiedziała Joanna Horodyńska, autorka kolekcji Joannahorodyńskagatta.

„Odwrócona” jesień i zima
Kolekcja „Odwrócona” to wyjątkowo miękkie, wielowartwowe T-shirty, męskie koszule o przedłużonym kroju, a także dodatki w postaci futrzanych, pikowanych i ortalionowych kominów oraz długich wielokolorowych szalików i szerokich chust.
Joannahorodyńskagatta w jesiennej odsłonie to także supermodne plisowane spódnice i legginsy z ciekawym printem nawiązującym do grunge’owych klimatów.
Joanna Horodyńska
Opracowanie: Aldona Kaczmarczyk
Źródło: Gatta

Kolory ziemi
W kolekcji obecne są typowo jesienne i zimowe kolory. Barwy ziemi, jak: butelkowa i morska zieleń, szarość i czerń, a także odważne metaliczne srebro oraz beż, burgund, koniak i przybrudzony szkolny granat.

Jesienno-zimowe propozycje z kolekcji „Odwrócona” Joannahorodyńskagatta znaleźć będzie można w wybranych salonach firmowych marki Gatta.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Magdalena Juźwiak
18-07-04 10:10:02