X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Namaluj sobie biały uśmiech

wybielacz
Opracowanie: Simple
Źródło: Simple
Biała Perła Simple to stomatologiczny żel wybielający w pędzelku do samodzielnej, wygodnej aplikacji. Produkt stworzono w oparciu o nadtlenek karbamidu, substancję aktywną stosowaną do wybielania zębów przez stomatologów. Poręczna forma Białej Perły Simple pozwala na trzymanie produktu zawsze przy sobie, umożliwiając swobodne stosowanie w preferowanym miejscu i czasie.

Żel przeznaczony jest do bezpiecznego wybielania w domowych warunkach dzięki składnikom aktywnym, które dobrano w proporcjach odpowiadających najostrzejszym normom krajowym i europejskim.

BIAŁA PERŁA SIMPLE
wybielacz
Opracowanie: Simple
Źródło: Simple
Biała Perła Simple to żel wybielający zęby zawierający w składzie substancję czynną - nadtlenek karbamidu 10%. Produkt charakteryzuje się dużą wygodą i łatwością aplikacji żelu bezpośrednio na zęby przy pomocy pędzelka - dlatego szczególnie poleca się jego stosowanie w przypadku potrzeby punktowego wybielania miejscowych przebarwień. Pojemnik sprawdź na z pędzelkiem  mieści się w kieszeni lub torebce, więc można go mieć pod ręką przez cały dzień i stosować w odpowiadającym nam czasie i miejscu.

Wybielanie zębów metodą Biała Perła Simple daje możliwość kontynuacji kuracji przeprowadzonej Białą Perłą System w celu utrzymania efektu wybielania. Produkt Biała Perła Simple dedykowany jest także osobom, które nie mają potrzeby stosowania pełnej kuracji Biała Perła System z racji na stan bieli zębów nieznacznie odbiegający od oczekiwanego.

Pojemność: 2,2 ml
Cena: 29 zł
Skład:
woda, kwas poliakrylowy, glikol propylenowy, ester metylowy kwasu
p-hydroksybenzoesowego, mentol, 10% nadtlenek karbamidu, fluorek sodu
Opracowanie: Katarzyna Król
18-02-02 07:04:04