X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Karnisze dekoracyjne z kryształami Swarovskiego

Linia Ellegante – to pierwsze polskie karnisze klasy premium, dekorowane wyrobami jubilerskimi. Trzy z czterech modeli karniszy linii Ellegante: Binario, Ombra i Raggio, zalśnić mogą... Kryształami od Swarowskiego.

karnisz
Opracowanie: Mardom
Źródło: Mardom
Binario – to rodzina karniszy przeznaczonych do minimalistycznych wnętrz. Charakteryzją się eleganckim profilem z drewna egzotycznego lub krajowego oraz purystycznymi zakończeniami ze stali szlachetnej. W pomieszczeniach, w których liczy się każdy detal, wstęga subtelnych kryształów Swarovskiego będzie doskonale komponować się z wysmakowaną barwą drewnianego profilu karnisza Binario - m.in. z czernią, mahoniem lub czereśnią.

karnisz
Opracowanie: Mardom
Źródło: Mardom
Ombra – to niezwykle urozmaicona rodzina karniszy, której znakiem szczególnym są zachowujące krój słojów naturalne deski profilu oraz niebanalne rozwiązania dekoracyjne: okienka a'la witraż z barwnym szkłem, metalowe wypełnienia, czy... Kryształy Swarovskiego.

Raggio - to po włosku promień. Dominantą tej rodziny karniszy pozostaje geometryczna i kolorystyczna siła kompozycji.
karnisz
Opracowanie: Mardom
Źródło: Mardom
Ozdoby jubilerskie korespondują z kolorystyką karnisza. Spotkamy tu duże, prostokątne kryształy osadzone w karniszu o kolorze mahoniu, delikatny kryształowy ornament nadający lekkości profilowi w bieli, czy pasmo jubilerskich oczek dzielące na pół karnisz w kolorze ognistego koralu.

Karnisze z linii Ellegante wykonywane są na indywidualne zamówienie. Każdy egzemplarz realizowany jest pod okiem doświadczonego projektanta i może stanowić unikalną, indywidualną kompozycję.
Opracowanie: Maciej Wołodko
19-03-28 07:19:03