X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szykowna droga do Twojego ogrodu

Nawierzchnia wykonana z kostki brukowej Promenada® Pastelowa harmonia.
Opracowanie: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Jednym z podstawowych warunków stworzenia stylowej rezydencji jest taka kompozycja wszystkich jej elementów, by w każdym aspekcie stanowiły odpowiednio komponującą się, przemyślaną całość. W kreacji otoczenia eleganckiego domu szczególnie przydatne są produkty firmy Bruk-Bet®, która poszerzyła swoją ofertę o kolejny wyrób, pozwalający osiągnąć efekt gustownej i eleganckiej nawierzchni. Kostką Promenada® wybrukować można jednak o wiele więcej niż tylko drogę do domu.

Promenady nadmorskie, miejskie, spacerowe to zawsze piękne i nastrojowe ścieżki, które swą urodą zachęcają do przechadzek i spotkań. Podobnym pod względem specyficznego uroku miejscem może stać się również teren wokół twojego domu. Należy jedynie odpowiednio dobrać materiał do aranżacji jego nawierzchni – tak, by stanowił połączenie eleganckiego wyglądu i długoletniej funkcjonalności. Z pomocą przyjdzie nam w tym przypadku najnowszy produkt firmy Bruk (strona przedsiębiorstwa profence.co

Bogata oferta
Nowa kostka brukowa Promenada® to gwarancja bogactwa rozwiązań. Szeroki wybór kształtów i form kostki zapewnia możliwość różnorodnego ich ułożenia. Nawet przy tradycyjnym, liniowym rozmieszczeniu kostki Promenada® możemy mieć pewność, że uzyskany efekt oczaruje wszystkich stąpających po chodniku czy wybrukowanej nią ogrodowej ścieżce.

Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Opracowanie: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Kilkanaście rozmiarów kostki to jednak nie wszystko, co decyduje o wyjątkowości nowego produktu firmy Bruk-Bet®. Cztery typy powierzchni kostki Promenada® pozwalają z łatwością dobrać materiał do otaczającej przestrzeni i rodzaju elewacji budynku. Nawierzchnie typu „Granit” i „Wapień muszlowy” sprawdzą się przy posesjach utrzymanych raczej w surowym stylu, zaś „Ruda kobaltu” i „Pastelowa harmonia” zadowolą tych, którym zależy na wizualnym „ociepleniu” przydomowych terenów. Jeśli zdecydujemy się połączyć poszczególne typy nawierzchni ze sobą, możemy uzyskać efekt oryginalnej i niepowtarzalnej alei. Wyglądające niczym kamienne płyty kostki Promenada® cechuje wytrzymałość i łatwość pielęgnacji.

Gdziekolwiek idziesz
Kostka Promenada® doskonale spełnia swoje funkcje zarówno na drogach i chodnikach prowadzących do posesji, jak i ścieżkach ogrodowych i placykach. Wyłożone piękną kostką alejki z pewnością zachęcą nas do spacerów, częstszego spędzania czasu na łonie natury i zwiedzania zakamarków ogrodu. Postawiony na tak zaaranżowanej nawierzchni przydomowej ogrodowy stół wraz z siedziskami prezentował się będzie wyjątkowo gustownie – nie tylko umili nam czas popołudniowej sjesty w ciepłe jesienne dni, lecz również – stanie się ulubionym miejscem towarzyskich spotkań.

Dla inwestorów zajmujących się nawierzchniami w miejscach użyteczności publicznej z pewnością interesujący będzie fakt, że kostką Promenada® można wykładać również płyty rynku czy miejskie skwery. Ośmiocentymetrowa grubość nowego produktu firmy Bruk-Bet pozwala również w takich miejscach uzyskać efekt wyjątkowo szykownej i wytrzymałej promenady.
Źródło: Sfera PR
Opracowanie: Agnieszka Brodala
19-03-09 07:18:04