X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO

plakat
Opracowanie: Teatr STUDIO
Źródło: Teatr STUDIO
1 czerwca w Teatrze Studio odbędzie się charytatywny koncert, do którego zostaną zaproszone utalentowane dzieci różnych narodowości. Swój program artystyczny zaprezentuje orkiestra dęta ze Szkoły Podstawowej w Łajskach, propagującej ideę edukacji włączającej, tzn. wszystkie dzieci, niezależnie od swoich słabości, czy też wybitnych uzdolnień, orzeczeń o niepełnosprawności, czy wygranych konkursów – uczą się razem w klasach.

W składzie zespołu są dzieci niepełnosprawne umysłowo oraz zdrowe. Podczas koncertu zagra również orkiestra dęta z podobnej niemieckiej szkoły Theo-Koch Schule z Grunbergu. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na rozwój szkoły w Łajskach.

Międzynarodowy Dzień Dziecka organizowany jest przez szkołę w Łajskach wraz z nowymi przyjaciółmi szkoły: Warszawskim Teatrem Studio (duża wynajem (polecamy eventroom) i przestrzeń wystawiennicza) oraz Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie (projekt i realizacja scenografii).
W programie pojawią się między innymi: międzynarodowa orkiestra (wymienione klasy orkiestry dętej z Polski i z Niemiec), autorskie programy zaproszonych szkół obcojęzycznych (m.in. szkoła, amerykańska, rosyjska, niemiecka, Zespół szkół Lauder - Morasha), a także wystawa prac plastycznych stypendysty Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci - autystycznego ucznia szkoły w Łajskach. Gospodarzem wieczoru będzie aktor Teatru Studio - Krzysztof Majchrzak. Za kierownictwo artystyczne odpowiada Tadeusz Woźniak.

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO (więcejo tym- polub ten adres http://cyfrowe.pl)
„BĘDZIE FAJNIEJ”- koncert charytatywny
1 czerwca, godz. 18.00


Bilety:
50 zł normalny,
25 zł ulgowy.

Rezerwacja pod numerem: (022) 656 69 41
Informacja na stronie Teatru Studio
Źródło: Kostrzewa PR
Opracowanie: Joanna Bieguńska
19-10-22 14:08:58