X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zegarek z charmsami? Czemu nie!

zegarek
Opracowanie: Morgan
Źródło: Morgan
Przywieszki zwane charmsami to jeden z najsilniejszych trendów biżuteryjnych ostatnich sezonów. Prostota zastosowania i możliwość wyboru dowolnej kompozycji bransoletki to z pewnością kluczowe wyznaczniki sukcesu tej biżuterii. Idąc tym tropem, francuski dom mody Morgan wprowadził linię zegarków, do których można wkomponować charmsy.

Tak jak bransoletki - bezpłatny dostęp - zaprojektowane do charmsów charakteryzują się prostotą i brakiem dodatkowych zdobień, tak również zegarki Morgan z nowej kolekcji cechuje minimalizm w każdym szczególe. Ciekawie przycięte szkiełko w kompozycji z przejrzystą, srebrną tarcza przypominają delikatny kryształ, w którym zamknięto mechanizm odmierzający czas.
Wąski, skórzany pasek jest dopełnieniem minimalistycznego stylu.

zegarek
Opracowanie: Morgan
Źródło: Morgan
Celem projektantów było stworzenie prostego acz eleganckiego zegarka, który po dołączeniu charmsów nie tylko nie będzie zbyt ozdobny, ale też nie zdominuje małych zawieszek. Dzięki temu dołączone do zegarka charmsy - literka „M”, logo marki w postaci serduszka oraz okrągły kryształ będą świetnie pasowały wyeksponowane tak pojedynczo jak i razem.
Źródło: Zibi Sp. z o.o.
Opracowanie: Klaudyna Tyszer
19-12-20 07:09:51