X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jubileuszowa linia produktów kuchennych Franke

Kuchnia
Opracowanie: Franke
Źródło: FRANKE
Franke, nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami producent zlewozmywaków oraz urządzeń AGD, obchodzi w tym roku 100 lecie swojego istnienia. Jubileusz jest doskonałą okazją do zaprezentowania przełomowych rozwiązań kuchennych. Właśnie z tej okazji firma Franke przygotowała nową linię produktów Centinox, w skład której wchodzą zlewozmywak wraz ze stylistycznie dobranymi akcesoriami oraz dwa modele baterii kuchennych.

zlewozmywak
Opracowanie: Franke
Źródło: FRANKE
Nowe rozwiązania opierają się na najlepszych stuletnich doświadczeniach marki. Wprowadzają nową jakość wzornictwa, stylu oraz ergonomii pracy w kuchni. Seria Centinox jest połączeniem eleganckiego stylu i szwajcarskiej jakości wykonania. Zlewozmywak i baterie oraz akcesoria doskonale ze sobą korespondują wzorniczo. Przenośna wkładka ociekowa, deska dębowa do krojenia czy miska cedzakowa tworzą harmonijną i funkcjonalnie dopasowaną całość. Najnowszej generacji bateria z ruchomą wylewką dostępna w wersji chromowanej lub ze stali nierdzewnej, idealnie uzupełnia zlewozmywak oraz wszystkie akcesoria serii Centinox.

Współcześnie kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale przede wszystkim ważny element przestrzeni życiowej. Klienci w coraz większym stopniu poszukują rozwiązań, które łączą piękno z funkcjonalnością, nadając pomieszczeniom kuchennym określony charakter. Kuchnia odzwierciedla styl życia użytkownika i staje się najważniejszym miejscem w domu. Centinox znajduje zastosowanie w typowo nowoczesnych kuchniach, ale równie dobrze radzi sobie w przytulnych ciepłych aranżacjach. Dzięki temu seria Centinox jest uniwersalna i znajduje wiele zastosowań we współczesnych kuchniach.

Zlewozmywak Centinox został uhonorowany prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2011.
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
22-05-27 11:08:12