X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wiosenny salon

Wiosna w HomeYou
Opracowanie: Home&You
Źródło: Home&You
Poranny śpiew ptaków, kolorowe polne kwiaty i bujna zieleń dookoła – tak, nadeszła już upragniona przez wszystkich pora roku. Wiosna to czas, gdy przyroda ponownie budzi się do życia. Jak sprawić, by także nasze wnętrza rozkwitły na nowo? Prezentujemy kilka propozycji urządzenia salonu przygotowanych przez stylistów home&you.

Wiosenne krajobrazy stanowią niepowtarzalną inspirację dla zmian we wnętrzach, nadając im świeżości i charakteru. Ów przyjemny nastrój dominuje już w salonach home&you. W tegorocznej kolekcji marki znajdziemy wspaniałe akcenty rodem z natury: pachnące kwiaty, świergoczące ptaki oraz przyjemne palety naturalnych barw. Doskonale sprawdzą się przy wiosennej metamorfozie naszego salonu.

Wiosenne patery z HomeYou
Opracowanie: Home&You
Źródło: Home&You
Symbole wiosny
Jak stworzyć prawdziwie wiosenny salon? Skoncentrujmy się na odpowiednich dodatkach. Niezbędne są pogodne wiosenne barwy (zielenie, żółcie, biele, beże oraz brązy), przywołujące we wnętrzu lekki i radosny nastrój wiosny. Mogą pojawić się na zasłonach, narzutach lub poszewkach dekoracyjnych. Nieodzowne są też drobne, ale intensywne akcenty, dodające wnętrzu nieco energii: Ważne jest, aby podkreślić odpowiednimi ozdobami charakter wnętrza, komponując je zgodnie z naszym smakiem i upodobaniami. Wiosna to wariacje na temat zieleni, kwiatów, natury czyli prawdziwe pole do popisu dla naszej wyobraźni- mówi Hanna Maruta, główny stylista marki home&you. Chcąc stworzyć wymarzoną aranżację, starajmy się, aby połączyć estetykę z wygodą. Naczynia takie, jak wazy i patery, mogą być zarówno oryginalne, jak i funkcjonalne. Wykonane z ozdobnego kolorowego szkła mogą mieć rozmaite kształty liści i kwiatów.

Wiosenne dekoracje z HomeYou
Opracowanie: Home&You
Źródło: Home&You
Wiosenne motywy
Motywy kwiatowe są nieodzowną częścią wiosennych aranżacji, ale w tym roku stanowią prawdziwy hit sezony. Ozdabiają wazony i ramki do zdjęć, a najlepiej prezentują się w postaci pięknych bukietów – dodaje stylista home&you. Niezwykle efektowne są także miękkie pościele w kwiatowych deseniach. Niebanalnym elementem dekoracji są również postaci ptaków. Mogą pojawić się na zegarach, donicach i koszykach, nawiązując do rustykalnej specyfiki. Wspaniale będą prezentować także na zasłonach okiennych.

Z kolei motyle wiosną znajdziemy nie tylko na łąkach, ale i w naszych mieszkaniach. Powabne i kolorowe pojawiają się na świeczkach i świecznikach, a także na ozdobnych wiankach, tworząc barwne kompozycje. Motyle można zawiesić też w różnych miejscach domu na specjalnych tasiemkach.

Wiosną nastaje czas zmian, dlatego pozwólmy sobie na metamorfozy także w w czterech kątach. Dodatkowe dekoracje ozdobią i wprowadzą wiosnę na salony, tworząc w nich niepowtarzalną atmosferę.
Opracowanie: Grzegorz Witkowski
20-11-02 07:20:10