X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Karnisze w kolorach Black Red White

karnisz
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White
Śnieżna biel, ognista czerwień i głęboka czerń – to trzy wyraziste oblicza karnisza Quadrato marki Mardom. Kolekcja dostępna jest m.in. w sieci Black Red White. W prostej geometrycznej bryle karniszy Quadrato kryją się jedna lub dwie szyny (zależnie od wersji – do samych firan lub firan i zasłon).

Dzięki regulowanym otwartym od dołu wspornikom, karnisz pozwala na pełną swobodę ruchu przy przesuwaniu zasłon i firan www.alena-firany.pl (ruchu firan nie blokują wsporniki, a ich odległość od okna i parapetu ustawiamy własnoręcznie). Wygoda i ergonomia tego rozwiązania przyniosły Quadrato m.in. tytuł Jakość Roku 2008 oraz rekomendację Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w roku 2010. Designerską ciekawostką są lśniące stalą magnetyczne szyldy, maskujące śruby w miejscu montażu wspornika do ściany.
karnisze
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Drugim modelem karnisza dostępnym w modnej czarno-czerwono-białej kolorystyce, jest Cuadro. Wizualnie odrobinę smuklejszy, w wersji podwójnej składa się z równoległych, bliźniaczych profili (podczas gdy w Quadrato obie prowadnice na żabki mieszczą się w jednym szerszym drewnianym elemencie). Optymalny do pomieszczeń, które mogłyby zostać przytłoczone przez masywniejszy karnisz. Już od 109 PLN za karnisz pojedynczy o długości 160 cm w sieci Leroy Merlin.
Opracowanie: Maciej Wołodko
19-03-27 07:19:03