X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bateria Gamma – dominujący akcent w kuchni

bateria
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Jednym z modnych trendów w aranżacji nowoczesnych kuchni są przestronne i surowe wnętrza, gdzie ilość dodatków ograniczona jest do niezbędnego minimum. Dominują w nich elementy ze szkła i stali, proste meble oraz minimalistyczne w formie sprzęty. W taki wystrój wpisują się baterie zlewozmywakowe Gamma, nowość w ofercie Grupy Armatura, które zwracają uwagę zdecydowaną, geometryczną bryłą.

W industrialnej kuchni wszystkie elementy tworzą uporządkowaną i oszczędną w dekoracje całość. Surowość aranżacji dodatkowo podkreśla stonowana kolorystyka ścian w odcieniach bieli, szarości lub beżu. Przestronne wnętrze wyposażone jest w szafki o gładkich połyskujących frontach, a na ścianach miejsce tradycyjnych płytek zajmują panele z tworzywa sztucznego, szkła hartowanego lub drewna. Nie może zabraknąć także nowoczesnego sprzętu AGD o prostym wzornictwie, w kolorze połyskującej stali lub eleganckiej czerni. Taki minimalistyczny wystrój kuchni dopełniają oszczędne w formie baterie zlewozmywakowe, jak np. Gamma z oferty Grupy Armatura.

Gamma – kuchenna rewolucja
Gamma Grupy Armatura to stojąca, jednouchwytowa bateria kuchenna z obrotową wylewką. Wyróżnia się designerskim wzornictwem łączącym dwie różne bryły geometryczne - owal i prostopadłościan. Zdecydowana linia i wysoka charakterystyczna wylewka podkreślają jej unikalność. Elementem charakterystycznym tego modelu jest nietypowy uchwyt z otworem w kształcie prostokąta. Bateria Gamma wpisuje się w industrialną aranżację kuchni współgrając ze stalowymi czy szklanymi elementami wyposażenia. Stanowi ona dominujący akcent we wnętrzach, gdzie prym wiodą kąty proste i geometryczne formy.

Ekologicznie w kuchni
Bez względu na styl w jakim urządzimy naszą kuchnię najmodniejszą tendencją jest stosowanie rozwiązań proekologicznych. Bateria Gamma Grupy Armatura pozwala na racjonalne gospodarowanie wodą i zniwelowanie niepotrzebnych strat. Pojedynczy uchwyt ułatwia szybką regulację temperatury oraz strumienia przepływu. Dodatkowo w baterii zainstalowany jest nowoczesny napowietrzacz, który miesza wodę z powietrzem, co zdecydowanie ogranicza jej rozchlapywanie i marnowanie.
Opracowanie: Jolanta Jamioł-Juszczak
18-11-10 07:14:05