X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zaczarowany ogród divy

Wyobrażasz sobie magiczny świat Alicji w Krainie Czarów zaklęty w subtelnych ozdobach? Podążaj za białym królikiem i poznaj najnowszą kolekcję biżuterii diva utrzymaną w delikatnej i bajkowej stylizacji. Zapraszamy na wyjątkowe Garden Party z divą.

Chwile spędzane w letnich ogrodach mają w sobie coś magicznego. W powietrzu unoszą się kwiatowe aromaty, w zaroślach tętni życie. To idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, popołudniową kawę lub romantyczne spotkanie. Taki klimat został zaklęty w najnowszej serii ozdób diva.

„Nowe kolekcje divy to za każdym razem podróż w wyjątkowy świat (sprawdź ofertę) pięknych ozdób. Tym razem zapraszamy do subtelnej wędrówki w kobiecy świat marzeń zaklęty w najnowszej kolekcji Garden Party” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
biżuteria
Opracowanie: diva
Źródło: diva

Kwiaty i koronki w pastelowych kolorach to cechy charakterystyczne najnowszej kolekcji, która od połowy czerwca dostępna w sklepach diva w niewielkich ilościach na okres jedynie 6 tygodni. Składa się głównie z naszyjników i ozdób do włosów. Ale to nie jedyne ozdoby zainspirowane imprezą w ogrodzie. W kolekcji znaleźć można także oryginalne wisiory, broszki z ukrytą wiadomością czy kolczyki z motywem letniego deseru. Resztę tajemnic czarodziejskiego ogrodu musisz poznać sama, zniknie bezpowrotnie ze sklepów.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
21-08-23 13:38:11