X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Golf nocą

golf
Opracowanie: Sobienie Królewskie
Źródło: Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Świecące piłki, płonące pochodnie i rozwki golfowe to tylko część atrakcji przygotowanych w ramach Turnieju Nocnego na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Kto jeszcze nie ma planów na sobotni wieczór – polecamy. Zapowiada się zabawa do białego rana.

Nocne turnieje golfowe od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie i często są bardzo widowiskowe. Od kilku lat stały się też tradycją wśród rodzimych pól golfowych, które przynajmniej raz w roku organizują takie rozgrywki. Chętnie biorą w nich udział nie tylko golfiści, lecz także zupełni laicy gry w golfa. Takie wydarzenie jest bowiem niecodzienną i dość oryginalną formą spędzenia wolnego czasu.

Kiedy odbędzie się taki turniej? Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca, na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club. Turniej Nocny w Sobieniach podzielono na dwie części. Pierwsza z nich obejmuje turniej na 9 dołkach dużego pola, który rozegrany zostanie między godz. 15 a 18. Druga część – turniej na min. 3 dołkach pola golfowego lub na Akademii golfa, odbędzie się po godz. 22. I tu gra będzie miała już zdecydowanie inną atmosferę – oświetlone pole, pochodnie na tee, fluorescencyjne oznaczenie flag i opaski odblaskowe dla zawodników. Każdy z grających otrzyma też specjalną świecącą piłkę. Aż trudno opisać emocje, jakie będą towarzyszyły rozgrywce w tak nietuzinkowych warunkach. Warto też dodać, że w przerwie między turniejami zaplanowano integracyjną kolację i inne ciekawe atrakcje.

Dobra zabawa i moc wrażeń gwarantowana!

Zgłoszenia na Turniej Nocny przyjmowane są do 17 czerwca, do godz. 17. Koszt udziału wynosi od 100 do 300 zł.
Opracowanie: Karolina Dobies
19-01-28 07:17:04