X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Skandynawskie grillowe przyjemności

grill
Opracowanie: Skagerak Denmark
Źródło: Skagerak Denmark
Tęsknie wyczekany, pachnący grillowanymi smakołykami ogród zaczyna kusić swoją aromatyczną wyjątkowością już od pierwszego dnia słotnej jesieni. Zima to czas prawdziwej męczarni spędzonej na oczekiwaniu na wspólne biesiadowanie. I wreszcie przychodzi moment, gdy można „odpalić” grilla i zajadać się przez długie miesiące wyśmienicie pachnącymi, grillowanymi kiełbaskami, marynowaną cielęciną, czy wołowiną lub potężnymi, skwierczącymi udkami z kurczaka.

A jeśli dodać do tego obezwładniający zapach grillowanej cebuli, pachnącego boczku, podpiekanych warzyw – trudno doczekać się ogrodowej uczty. Żeby grillowa frajda przybrała posmak prawdziwego luksusu i wyjątkowości, warto sięgnąć po propozycję duńskiej marki Skagerak i jej elegancką, a prostą linię akcesoriów do grillowania pod wiele mówiącą nazwą Helios. Nad grillowaniem będzie czuwał sam bóg Słońca, więc impreza uda się doskonale.

grill
Opracowanie: Skagerak Denmark
Źródło: Skagerak Denmark
Centralną częścią linii akcesoriów grillowych Helios jest żeliwny grill w kształcie przysadzistej misy, na której wspiera się stalowy ruszt. Pomysłowość tego grilla docenią ci wszyscy, którzy poza grillowaniem lubią też spędzać czas przy ognisku. Wystarczy zdjąć z Heliosa stalową kratkę, a zyska się bardzo stabilne palenisko ogrodowe.

Grill Helios, marki Skagerak Denmark, został uzupełniony o dwa zestawy utensyliów do grillowania i smażenia szaszłyków. W zestawie akcesoriów znaleźć można potężny widelec do mięs, szczypce i łopatkę do przewracania grillowanych przysmaków. Wszystko wykonane zostało ze stali szlachetnej wykończonej luksusowym, melancholijnym w barwie, miodowo-brązowym, naturalnym drewnem teakowym. Drugi zestaw grillowy Helios to z kolei długie, ponad 60-centrymetrowe szpikulce do szaszłyków. I one zostały wykończone drewnem teakowym, które tak upodobała sobie duńska marka Skagerak.

akcesoria
Opracowanie: Skagerak Denmark
Źródło: Skagerak Denmark
Dzięki linii Helios grillowanie i relaks w ogrodzie staną się i smakową i designerską przygodą dla wszystkich, którzy cenią uroki wspólnego biesiadowania pod gołym niebem.

Smakujący z upodobaniem grillowane kiełbaski, mięsa, warzywa i świeżo przygotowane szaszłyki sklep z lubością oddaje się ogrodowemu relaksowi, powierzając szykowane smakołyki samemu bogu słońca – Heliosowi.
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
18-08-02 07:10:06