X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ
Firma BenQ oferuje już w Polsce BenQ EW2430 - najnowszy model 24 calowego monitora LED z matrycą VA o kątach widzenia: 178/178°. Monitor ma podświetlenie LED posiada wysokiej klasy matrycę VA oferując użytkownikom jasność 250 cd/m2 kontrast 3.000:1 z duża głębią kolorów w szczególności w przypadku filmów i scen w ciemnych barwach.

Dynamiczny kontrast (DCR) 20mln:1 dodatkowo pogłębia kolorystykę, dając w konsekwencji na ekranie bardzo naturalny i jasny obraz. 8-bitowe przetwarzanie barw zapewnia tworzenie kolorów z palety 16,7 miliona odcieni kolorów. Model ten oferuje wiele użytecznych funkcji i parametrów np. Smart Focus – pozwala powiększyć fragment obrazu, Super Resolution – zwiększa jakość obrazów w niskiej rozdzielczości w celu optymalnej prezentacji na ekranie, PIP/PBP – obraz-w-obrazie i picture-bypicture to możliwość wyświetlenia dwóch obrazów np. z dwóch różnych źródeł sygnału (jeden w drugim lun dwa obok siebie), 3D Nosie Reduction – automatyczne usunięcie różnego typu szumów obrazu.

BenQ EW2430 jest dostosowany do obsługi wielu stosowanych dzisiaj standardów interfejsów i gniazd podłączeniowych. Ma on wejścia i wyjścia audio, dwa głośniki o mocy 2W, dwa porty HDMI oraz DVI-D i D-Sub. Monitory oferują ponadto cztery porty USB.

Firma BenQ tak jak w przypadku innych modeli monitorów, dołożyła starań by nowy model oferował nie tylko najwyższej klasy parametry, ale także stanowił odzwierciedlenie najnowszych trendów pod względem stylistyki i jakości wykonania. Stosując wykończenia z metalu, projektanci BenQ uzyskali w efekcie nowoczesny wygląd pasujący do dzisiejszego stylu życia oraz pasujący do wyposażenia nowoczesnych biur.
Źródło: INDALO PR
Opracowanie: Zbigniew Blewoński
18-11-06 07:14:10