X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Podwójny wymiar czasu

Atlantic Worldmaster GMT
Opracowanie: Atlantic
Źródło: Atlantic
Być w dwóch miejscach jednocześnie. Niemożliwe? A jednak! Najnowszy model marki Atlantic, z kultowej linii Worldmaster ma możliwość jednoczesnego wskazywania godziny w dwóch strefach czasowych np. w Warszawie i w Meksyku. Oprócz wartości użytkowych, niewątpliwie podnoszących jakość korzystania z zegarka, model jest atrakcyjny też pod względem wizualnym. Stylowy, komfortowy i nietuzinkowy, tymi przesłankami kierowała się marka Atlantic pracując nad desingem Atlantic Worldmaster GMT.

Ten najwyżej jakości szwajcarski czasomierz posiada automatyczny mechanizm ETA. Jego jasny i czytelny cyferblat jest chroniony szafirowym szkłem odpornym na zarysowania. Duża koperta o średnicy 42 mm wykonana jest ze stali szlachetnej 316L. Dwukolorowe i ręcznie nakładane indeksy na wskazówkach pozwalają z łatwością śledzić upływ czasu w dwóch miejscach różnych stref czasowych jednocześnie. Wodoszczelność modelu 100 m, dopuszcza Kąpiele, pływanie lub nawet nurkowanie (bez akwalungu). Z kolei skórzany, elegancki czarny pasek stabilnie i wygodnie mocuje zegarek na nadgarstku.

Perfekcyjne dopracowanie każdego szczegółu tego modelu pozwoli jego posiadaczowi czuć się dobrze i pewnie w każdych warunkach, kulturach, środowiskach i klimatach.
Opracowanie: Aleksandra Molędowska
19-06-06 07:03:04