X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dwie odsłony designerskiej ochrony

Damskie okulary Beckon
Opracowanie: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
3 czerwca 2011 r. Warszawa , Autoryzowany Dealer kultowej amerykańskiej marki Oakley poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych modeli okularów przeciwsłonecznych. To wakacyjny must have w wersji dla zmysłowych kobiet i intrygujących facetów.

Wyobraź sobie, że jedziesz autostradą i patrzysz wprost na zachodzące słońce. Jeśli masz na sobie niepolaryzujące okulary przeciwsłoneczne zakupione na stacji benzynowej, silne, rozpraszające i potencjalnie szkodliwe promieniowanie słoneczne przedziera się przez szkła, wywołując na twojej twarzy nienaturalny grymas. Na pewno wiesz,o czym mowa: jedno oko zamknięte, drugie mocno zmrużone, zmarszczony nos. Cóż, nie wygląda to najlepiej. Nie męcz się, zajrzyj na , a inwestycję w dobre okulary potraktuj jak prezent dla zdrowia.

Okulary HOLBROOK
Opracowanie: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Twoje oczy też potrzebują ochrony przed słońcem
Promieniowania ultrafioletowego nie zobaczysz, ale podobnie jak w przypadku mikroorganizmów i konserwantów, zdajesz sobie sprawę z jego istnienia. Za każdym razem, kiedy smarujesz się kremem z faktorem SPF, używasz ochronnej pomadki do ust, czy zakładasz kapelusz przed wyjściem, robisz to, by chronić się przed ostrym słońcem. Zignorowanie jego działania może prowadzić do poparzeń skóry, a w skrajnych przypadkach, wywoływać raka. Dla wielu osób noszenie okularów przeciwsłonecznych Oakley HD Polarized jest integralną częścią rutynowej ochrony przed słońcem. Nie bez powodu.
Okulary przeciwsłoneczne Oakley HD Polarized blokują 100% promieniowania ultrafioletowego – UVA, UVB, UVC... po prostu każdego z nich. A to dlatego, że stworzenie optycznego pola siłowego oznacza ochronę Twoich oczu przed wszystkim, poza bezpiecznym, czystym, nieoślepiającym światłem.

Damskie okulary Beckon: poczuj wakacje!
Wyposażone w szykowne, duże oprawki okulary BECKON™ są idealnym towarzyszem każdej słonecznej przygody. Nie ma znaczenia, czy wybierasz się na egzotyczną plażę, czy też na basen do znajomych – okulary te są pozycją obowiązkową zawsze, gdy oczy wystawione są na silne działanie promieni słonecznych. Jest to jednocześnie odpowiedź firmy Oakley na najnowsze trendy w modzie: duże szkła przybrane w stylowe, ciekawie uformowane ramki.

Szkła:
- Polaryzacyjne – minimalizują wpływ świetlnych refleksów, dzięki zastosowaniu najlepszych soczewek pochłaniających ponad 99% oślepiających promieni.
- Zoptymalizowane widzenie peryferyjne, uzyskane przy użyciu soczewek o 6 punktach krzywizny.
- Optyczna precyzja i odporność na uderzenia, spełniające standardy Z80.3 dotyczące optyki i trwałości produktu.
- Ochrona przed działaniem UV dzięki właściwościom materiału PLUTONITE®, który zatrzymuje 100% promieniowania UVA, UVB i UVC, a także szkodliwe światło niebieskie o długości fali do 400nm.
- Dostępne także z korekcyjnymi soczewkami Oakley (o mocy od +2.00 do -4.00 dioptrii).

Oprawki:
Wygodę i komfort zapewnia ultralekkia oprawka wykonana z materiału
O MATTER®.
Opracowanie: Agata Kowalczyk
20-01-31 10:10:13