X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Modne barwy porcelany

Kolekcja Pink Flowers marki Vittore Comforto
Opracowanie: VITTORE COMFORTO
Źródło: VITTORE COMFORTO
Szary od niedawna wrócił do łask projektantów i dekoratorów wnętrz. Jest to elegancka barwa, która stanowi doskonałe tło dla dekoracji w intensywniejszych odcieniach. Modne połączenie szarości i mocniejszych, różowych akcentów charakteryzuje również porcelanową kolekcję naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto.

Róż i szarość - tandem idealny
Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiednio dobranych, prostych dodatków i spójności kolorystycznej całej aranżacji. Chcąc modnie urządzić wnętrze, nie musimy jednak decydować się na surowy i chłodny w wyrazie klimat współczesnych mieszkań. Ożywić go można, łącząc nowoczesne akcenty z klasycznymi elementami. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto, która stanowi kompozycję modnych barw i tradycyjnych kształtów. Elementy wchodzące w skład linii Pink Flowers marki Vittore Comforto wykonane zostały z białej porcelany, której nadano prosty, klasyczny fason. Dzięki dekoracjom w odcieniach szarości, kontrastowo zestawionym z różowymi akcentami, naczynia zyskały nowoczesny charakter. Brzegi naczyń zdobi pas z delikatnym, kwiatowym motywem, a szary pasek dodatkowo dekoruje uszka filiżanek, mlecznika, wazy, sosjerki , imbryka oraz cukiernicy. Szara, stonowana kolorystyka pięknie wydobywa urok różowych akcentów i sprawia, że naczynia świetnie komponować się będą ze stylistyką nowoczesnych wnętrz.

Jeden wzór - wiele kształtów
Zgodnie z założeniami, nowoczesność to nie tylko odpowiednie wzornictwo, ale także postawienie na funkcjonalność sprzętów i dodatków. Seria porcelanowych naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto odpowiada więc wymogom nowoczesności dzięki odpowiedniej kolorystyce, jak również za sprawą praktycznych zestawów. W kolekcji znajdują się komplety doskonałe do serwowania wystawnego obiadu, jak również podawania deseru. Zestaw obiadowo-kawowy składa się z 93 części, które umożliwią zorganizowanie przyjęcia dla 12 osób. Odnaleźć w nim można talerze płytkie, głębokie oraz deserowe, salaterki, wazę, sosjerkę z podstawką, 4 półmiski o różnych kształtach oraz naczynia potrzebne do podania deseru, jak filiżanki, spodki, imbryk, cukiernica i mlecznik. Osobno zakupić można serwis do kawy, składający się sześciu filiżanek oraz sześciu spodków, bądź w wersji rozszerzonej o imbryk, cukiernicę i mlecznik. Chętni powiększyć ją mogą o komplet 6 talerzy deserowych o średnicy 18,5 cm. Dzięki temu, każdy będzie mógł stworzyć komplet dopasowany do swoich potrzeb.

Mieszkania utrzymane w szarej tonacji, to ostatnio jeden z najmodniejszych trendów aranżacyjnych. Kolor ten wprowadza atmosferę wyciszenia i harmonii. Subtelny klimat nowoczesnych wnętrz pomogą nam stworzyć porcelanowe naczynia z kolekcji Pink Flowers marki Vittore Comforto.
Źródło: Fly PR
Opracowanie: FlyPR
17-09-18 06:37:46