X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Najnowsza kolekcja lamp Maxlight 2011/2012

Maxlight to marka oświetlenia, będąca autorskim projektem Max-Fliz, firmy prowadzącej salony kompleksowego wyposażenia wnętrz. Od lat specjaliści Max-Fliz popularyzują w Polsce najnowsze światowe trendy stylistyczne, czego wyrazem jest m. in. najnowsza kolekcja Maxlight.

żyrandol
Opracowanie: Maxlight
Źródło: Maxlight

Przeglądając katalog najnowszej kolekcji, daje się zauważyć, że autorzy projektów mają świadomość, że dobre oświetlenie potrafi podkreślić zalety wnętrza lub ukryć jego wady. Co więcej, wiele lamp Maxlight jest na tyle charakterystycznych, że same w sobie stanowią efektowny i przykuwający uwagę element wnętrza.
- Maxlight obejmuje zarówno proste i surowe propozycje oświetlenia, jak i wyrafinowane i mocno dekoracyjne szklane kompozycje. To co je łączy to najwyższej jakości materiały i kunszt wykonania – mówi Katarzyna Kurleto, odpowiedzialna za projekt Maxlight.

lampa wisząca
Opracowanie: Maxlight
Źródło: Maxlight

Maxlight to lampy nowoczesne w stylu i formie. Dominuje metaliczne wykończenie – chrom, aluminium, szczotkowana stal czy miedź. W części kolekcji wykorzystano potencjał drzemiący w rożnych rodzajach szkła – transparentnego, opalizującego, lustrzanego czy satynowego w różnych barwach, dzięki czemu Maxlight pozwala podkreślić we wnętrzu wyrafinowaną grę światła i cienia.

­- Część projektów to bogato zdobione dekoracyjne oświetlenie, inne charakteryzuje minimalizm formy. W najnowszym katalogu Maxlight prezentujemy różnorodny wachlarz lamp, co pozwala każdemu może znaleźć coś odpowiedniego i stylowego – dodaje przedstawicielka Max-Fliz.

lampa stojąca
Opracowanie: Maxlight
Źródło: Maxlight

O tym jak zróżnicowana jest to kolekcja może powiedzieć zestawienie kilku projektów. Za przykład minimalistycznych w stylu lamp mogą posłużyć linie Orlando, czy Nevada, które kontrastują z niemalże barokowym Belagio, odważnym Miami czy monumentalną Galacticą. Warto samodzielnie przekonać się, co znajduje się w kolekcji Maxlight 2011/2012.

Z katalogiem Maxlight można zapoznać się na dedykowanej marce stronie internetowej lamp (http://lampytanie.pl/1721-lampy-wiszace-krysztalowe)
Opracowanie: Patryk Gut
18-06-22 15:20:27