X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Znajdź podłogę dla siebie bez wychodzenia z domu!

portal
Opracowanie: myfloor.pl
Źródło: myfloor.pl
Nowoczesny portal o tematyce podłogowo-wnętrzarskiej – – uruchamia lokalizator produktów - innowacyjny system, dzięki któremu bez wychodzenia z domu znajdziesz najbliższy sklep, w którym kupisz wybraną podłogę lub środki pielęgnacyjne.

Lokalizator umożliwia błyskawiczne zapoznanie się z szeroką ofertą rynkową, podjęcie właściwej decyzji oraz odnalezienie najbliższego punktu dystrybucji. System nie tylko lokalizuje produkty, ale również pozwala na porównanie ich cen w poszczególnych sklepach.
Na chwilę obecną lokalizator zawiera 1500 produktów niemal trzydziestu producentów oraz około tysiąca punktów sklepowych z całej Polski. Baza ta stale się poszerza.

Na razie w lokalizatorze można znaleźć podłogi drewniane, panele, deski tarasowe, podłogi korkowe oraz chemię podłogową, w najbliższej przyszłości znajdą się w nim również płytki ceramiczne, wykładziny oraz drzwi.
- Lokalizator cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem producentów, dzięki czemu nasza baza systematycznie się powiększa. System spotkał się z tak pozytywnym odbiorem, ponieważ jest to pierwsze na rynku narzędzie internetowe, które wspomaga sprzedaż tradycyjną kierując internautów wprost do konkretnej placówki po konkretny produkt – podkreśla Waldemar Antonowicz, manager portaluJak to działa?
W przypadku, gdy wiemy jakiego produktu nam potrzeba, wyszukiwanie można rozpocząć od wpisania jego nazwy w polu wyszukiwarki. Aby zapoznać się z szerszą ofertą rynkową wystarczy wybrać odpowiednią kategorię.
System pokazuje nam wybrane produkty wraz z zakresem cen oraz listą sklepów, w których są dostępne. Po wybraniu określonego produktu możemy obejrzeć jego zdjęcie, przeczytać opis oraz porównać ceny w różnych punktach sklepowych. Jednak najważniejszą funkcją lokalizatora jest możliwość odnalezienia najbliższych punktów sprzedaży. Służy do tego wygodna w obsłudze mapa, która sama wyznacza trasę dojazdu do najbliższych sklepów.

Web 2.0, czyli prawdziwa komunikacja
Lokalizator produktów jest jedną z funkcjonalności portalu. Trzon serwisu stanowią profesjonalny dział redakcyjny, który dostarcza czytelnikom kompleksowe informacje z branży podłogowo-wnętrzarskiej oraz obszar społecznościowy z forum dyskusyjnym, w którym użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami oraz prezentować swoje wnętrza.
Czytelnicy mogą także kierować swoje pytania bezpośrednio do ekspertów firm, których produkt zamierzają kupić.

- Lokalizator to tylko fragment całego systemu Web 2.0, który powstał w celu ułatwienia komunikacji marketingowej z konsumentami. Korzyścią dla Kowalskiego jest ogromna baza fachowej wiedzy, możliwość porozmawiania z ekspertami firm oraz wygodne narzędzie do zapoznania się z ofertą rynkową. System działa w taki sposób, aby ułatwić konsumentowi świadomy wybór produktów, a następnie skierować go bezpośrednio z Internetu do punktów sprzedaży detalicznej. To unikatowe narzędzie, na którego rozwój stawiamy w najbliższych miesiącach – wyjaśnia Waldemar Antonowicz. mieszkania (czytaj resztę pod adresem) mieszkania (zobacz więcej)
Źródło: myfloor.pl
Opracowanie: K. Swoboda
18-07-12 03:54:03