X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kuchnia do samodzielnego montażu

meble kuchenne
Opracowanie: KAM
Źródło: KAM
Urządzanie kuchni to jeden z droższych wydatków podczas remontu całego mieszkania czy domu. Dzisiejsza, bogata oferta mebli kuchennych - patrz szczegóły - proponuje zestawy wyposażone w funkcje, które nie zawsze są jednak przydatne.

Najlepszą alternatywą dla ekskluzywnych, drogich zestawów są modele prostsze, pozbawione zbędnych, windujących cenę dodatków, pozostające równie eleganckimi i praktycznymi.

Szafki systemowe
Zestaw mebli kuchennych KAMDUO firmy KAM to system modułowy, przeznaczone do samodzielnego montażu, składające się z gotowych szafek. Każda szafka przesyłana jest w osobnym opakowaniu z rysunkiem technicznym i instrukcją jej złożenia. Prosty, ponieważ wyposażony tylko w przydatne elementy oraz łatwy w złożeniu komplet KAMDUO nadaje się pod zabudowę AGD, ale można też dostosować go do sprzętu wolnostojącego.

Opis poszczególnych elementów
meble kuchenne
Opracowanie: KAM
Źródło: KAM
Korpusy mebli kuchennych występują w kolorze orzecha lub gruszy. Zostały zrobione z płyty wiórowej laminowanej. Każda z szafek na tylnej ścianie, która wpuszczana jest między boki, zamontowane ma wywietrzniki. Szafki wiszące dodatkowo wyposażone są w regulowane zawieszki. Półki natomiast, aby się nie wysuwały są specjalnie zabezpieczone. Fronty podobnie jak korpusy wykonane są z płyty laminowanej. Posiadają trzy warianty kolorystyczne. Pierwszym jest kontrastowe połączenie barwy trawy z orzechem. Drugie zestawienie to modrzew z gruszą, który stanowi bardziej stonowany kolorystycznie duet, a trzeci wariant to nowoczesne zestawienie koloru „Zebrano bs" z gruszą. Blaty zestawu kuchennego KAMDUO od KAM w kolorze nubianu jasnego powstały w technologii postformingu co zapewnia o wyjątkowej trwałości materiału, z którego zostały zrobione. Natomiast zastosowanie wodoodpornego kleju do oklejenia obrzeży dodatkowo podnosi żywotność zestawu. Pomimo, że szuflady w modelu kuchennym KAMDUO zostały wyposażone w system samodomykający istnieje też możliwość dodatkowego zakupienia miękkiego domykania oraz wkładów dostosowanych do ich szerokości.

Informacje techniczne:
-wymiary kompletu: od 210 do 320 cm
- wymiary szuflad typu metalbox: głęb. 45cm, szer. 40cm, 50cm, 80cm i 90cm
-wymiary szafek: głęb. 51 cm w szafkach stojących, głęb. 32 cm w szafkach wiszących
-połączenia kolorów: trawa z orzechem, modrzew z gruszą
-cena: w zależności od koloru i wymiarów zestawu od 1099 zł do 1640 zł brutto
-termin realizacji do 10 dni roboczych
Źródło: PointB
Opracowanie: Adam Wróbel
17-09-04 16:32:02