X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dziecięca kolekcja biżuterii diva

bransoleta
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva
Diva ze swoją kolekcją Little diva (Cool kids) i Tammy, skierowaną do młodych dam, pojawi się w sprzedaży w sieci 5.10.15. Biżuteria będzie dostępna w wybranych sklepach od 11 maja w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi i Bydgoszczy.

Diva to marka biżuteryjna, która posiada w swojej ofercie wyjątkowe kolekcje przeznaczone dla najmłodszych. Dziecięce ozdoby są bezpieczne, nie powodują alergii ponieważ nie zawierają niklu.
„Diva, jako jedna z niewielu marek biżuteryjnych, oferuje ozdoby stworzone specjalnie dla dzieci. Dzięki współpracy z siecią sklepów 5.10.15. mamy szansę pokazać dziecięcą biżuterię także w tych miastach, w których nie ma jeszcze sklepów diva” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w Polsce.

Ozdoby z kolekcji Little diva (Cool kids) przeznaczone są dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Błyszczące ozdoby do włosów, kolorowe kolczyki, czy delikatne wisiorki to oferta w sam raz dla małej księżniczki. Z kolei Tammy, to kolekcja dla nastolatek. Rock’n’rollowe motywy na wisiorkach, kolczykach i innych ozdobach idealnie podkreślą styl każdej młodej dziewczyny.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
17-09-18 06:37:57