X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Czas na Piknik!

formy
Opracowanie: Home&you
Źródło: Home&you
Home&you prezentuje „Picnic”, letnią kolekcję dekoracji oraz akcesoriów kuchennych. Słodkie muffinki, soczyste owoce i piękne maki – to tylko niektóre z najnowszych propozycji marki. W sam raz na udany piknik pod miastem.

Letnia kolekcja marki home&you to bardzo radosna i smakowita propozycja dla wszystkich fanów oryginalnych kuchni. Pełna soczystych barw oraz wesołych motywów, wyraźnie nawiązuje do nowych trendów w urządzaniu pomieszczeń kuchennych. Z pewnością wprowadzi pogodny nastrój do każdego wnętrza.

Zapach kawy i smak muffinki
zastawa
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you
Nowe produkty home&you z łatwością oczarują nie tylko nasze oczy, ale również i inne zmysły. Aromat porannej kawy, słodycz muffinki czy subtelny zapach czerwonych maków. Wszystkie te motywy odnajdziemy przede wszystkim na nowych, szalenie uroczych kubkach, filiżankach oraz kuchennych dekoracjach (np. wieszakach na ściereczki).

Soczyste owoce
W letniej kolekcji nie mogło zabraknąć również owoców. Najnowsza propozycja home&you pełna jest smakowitych jabłek i gruszek, które skryły się w formach kuchennych mis i pater, na radosnych kubeczkach a także na oryginalnie wykonanych tekstyliach kuchennych.

Świergot ptaków
Trudno wyobrazić sobie piknik bez wesołego śpiewu ptaków i motyli latających nad łąką. Dlatego także i one znalazły się wśród ostatnich propozycji home&you. Piękne motyle znajdziemy pośród akcesoriów kuchennych, tekstyliów oraz (sprawdź tu) zestawów do herbaty. Natomiast radosne ptaki przysiadły na estetycznych kubkach oraz dekoracjach.
Opracowanie: Magdalena Biront
22-05-27 11:08:16