X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Skomponuj z divą własną biżuterię

Każdy chciałby samodzielnie projektować swoją biżuterię i móc codziennie zmieniać ozdoby. Marka diva wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom z nową kolekcją „Create your own style” w której znajdziesz m.in. urocze zawieszki charms do bransolet.

W biżuterii powstał nowy trend samodzielnego komponowania biżuterii. Daje to możliwość dobierania składników wedle własnych upodobań i nastroju. Codziennie możesz zmieniać swoją biżuterię i bawić się modą.

bransoleta
Opracowanie: Diva
Źródło: Diva

„Marka diva przygotowała dla swoich klientów kolekcję do samodzielnego komponowania. Znajdują się w niej zarówno zawieszki do łańcuszków na szyję Fruits of the Junge, jak i zestawy elementów do samodzielnego tworzenia bransolet. Kolorowe i modne charms w przeróżnych stylizacjach to ozdoby, dzięki którym można kreować swój własny styl” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Charms to zestawy zawieszek do bransolet, które możesz samodzielnie dopinać, miksować i zmieniać. Emaliowane owoce, zwierzęta wysadzane kolorowymi kamieniami, motywy deserów i kobiecych gadżetów – z tak szerokiej oferty każdy wybierze coś dla siebie. Promocyjne zestawy będą obejmować zakup trzech zawieszek, do których dołączona zostanie bransoleta w kolorze złota lub srebra. Kolekcja pojawi się w sklepach w lipcu na okres niespełna dwóch miesięcy. Nie przegap tej okazji i stwórz własną kolekcję ozdób Charms.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Pola Chrobot
20-09-04 07:18:22