X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowa, luksusowa kolekcja Axami - Cour d’Amour

Kolekcja Axami Cour d’Amour
Opracowanie: Axami
Źródło: Axami
Marilyn Monroe powiadała, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty…Dziś to zdanie nabiera głębszego znaczenia, za sprawą niezwykle zmysłowej i luksusowej kolekcji bielizny Axami- Cour d’Amour. Nowa linia to zaproszenie do świata luksusu i zmysłowych doznań, który mieni się bogactwem dodatków, szlachetnych materiałów oraz drogocennych kamieni…

Kolekcja Cour d’Amour to istne arcydzieło sztuki bieliźniarstwa, nad którym projektanci i technolodzy Axami pracowali wiele miesięcy. Projekty pochodzące z nowej linii to wyraz uwielbienia i zachwytu dla kobiecości, która według marki zasługuje tylko na najlepszą oprawę. Każdy model to efekt pracy wielu specjalistów. Designerzy Axami wykorzystując nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały stworzyli niezwykle kobiecą i ekskluzywną kolekcję. Cour d’Amour to również różnorodność wzorów, która pozwala zmieniać swoje oblicze, w zależności od okazji i nastroju.

W jednej chwili możemy być kokieteryjną i drapieżną uwodzicielką, a w drugiej wytworną i delikatną damą. Wśród wielu propozycji znajdziemy klasyczną czerń w połączeniu z kryształkami Swarovski’ego, motywy zwierzęce ujarzmione satynową czerwienią oraz prawdziwe perły wzornictwa Axami, jak chociażby model Reina, który zdobi zielony motyw „pawie oko”. Projektanci marki zadbali również by w kolekcji znalazły się pudrowe róże, beże, fiolety oraz klasyczna biel. Dodatkowo w modelach Marquise została zastosowana technologia Trevira Bioactive®.

Wykorzystanie jonów srebra osadzonych we włóknach polimerowych tkanin pozwoliło uzyskać efekt antybakteryjnej ochrony, która w aktywny sposób zabezpiecza organizm przed namnażaniem bakterii, jednocześnie zapewniając przyjemny zapach i uczucie świeżości w ciągu całego dnia. Materiał wykorzystywany przy produkcji bielizny jest przy tym całkowicie bezpieczny i nie wywołuje alergii.
Nowa kolekcja to ukłon w kierunku wszystkich kobiet, dla których bielizna jest czymś więcej niż tylko jednym z wielu elementów garderoby. Dzięki doborowi najlepszych materiałów, oryginalnemu designowi oraz precyzyjnym wykończeniom Cour d’Amour to obietnica najszlachetniejszej oprawy dla ciała.
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Aleksandra Kawałko
19-12-07 07:12:01